Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tento rok se nese ve znamení kovových odlesků. Téměř každý designér je má ve své kolekci. Oživ jimi i svůj šatník.

Lesk drahých kovů: Nauč se nosit metalické odstíny!

Metalické odstíny - 17
zdroj: Archiv firem Metalické odstíny - 17
aktualizováno 16.01.2013, 00:00 | 16.01.2013, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Tento rok se nese ve znamení kovových odlesků. Téměř každý designér je má ve své kolekci. Oživ jimi i svůj šatník.

Metalické kousky se nehodí jen na párty nebo diskotéku. Nech je, ať rozzáří tvůj každodenní outfit. Chce to dodržet několik základních módních pravidel a tvůj komplet bude dokonalou ozdobou.


1. Jen jeden výrazný módní kousek

 

Jako vždy, je velmi důležité, jako oblečení sladíš, co necháš vyniknout a co naopak potlačíš do pozadí. V případě metalických barev oblečení je podstatné, abys na sobě měla pouze jeden takový výrazný kousek, ne více.

 

Pod stříbrné sako je vhodné obléci si top z jemného, tenkého materiálu s průhledným přesahem, který ponechá lesk saka a zároveň esteticky zmírní jeho extravagantnost. Pokud si oblékneš zlaté sako a k tomu ještě zlaté kalhoty, celkový dojem může být levný, až kýčovitý. Drž se proto při zemi.

 

Metalická móda
Zleva: kalhoty / Zara, top / Reserved, kabelka / Karen Millen, sukně / Marks & Spencer, boty / Baťa, kabelka / Mango (Foto: myzeny.sk)

 

2. Slaď je s neutrálními barvami

 

Pokud nechceš vypadat jako z cirkusu, obleč si ke kalhotám s kovovým leskem pouze černý top a černé lodičky. Budeš vypadat velmi stylově a elegantně. Pamatuj si, že tento styl vyžaduje, aby ostatní části outfitu byly barevně neutrální.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Flitry a lesk - ten nej outfit na party
Poznej zimní módní trendy!
Trendy šperky: Kovové mámení
INSPIRACE: Neboj se barev ani v zimě

 

3. Pozor na doplňky

 

Dalším pravidlem při nošení metalických věcí, je minimalizovat doplňky. Neznamená to vzdát se jich úplně, jen to s nimi zbytečně nepřeháněj. Takže žádné obrovské a výrazné šperky, šperkem je tvůj metalický kousek. Pokud sáhneš po doplňcích, slaď barevný odstín se zbytkem oblečení.


Fotogalerie

1 / 19 Otevřít fotogalerii

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Doma.cz:

Módní policie: Zlaté glóby ovládly proklatě vysoké rozparky!
Lesk, květiny a krajky – těmto trendům podlehnete!

 

4. Naber odvahu postupně

 

Možná nemáš dostatek odvahy, obléci si zlaté, stříbrné či jiné třpytivé sako, kalhoty, kabát či sukni. Proto to vyzkoušej nejdříve na jiných módních kouscích. Například si obuj metalické boty, nebo vyzkoušej metalickou manikúru. Možná lesku drahých kovů podlehneš a příště se odvážíš i k výraznějšímu kousku.5 hlasů
Vaše hodnocení