Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Současný trend masivních šperků dokazuje, že šperk nemusí být jen doplněk dokreslující outfit, ale že může být jeho ústřední složkou.

Miluješ masivní šperky? Jak je nosit?

aktualizováno 21.11.2011, 00:00 | 21.11.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Současný trend masivních šperků dokazuje, že šperk nemusí být jen doplněk dokreslující outfit, ale že může být jeho ústřední složkou.

Výrazné šperky řeknou mnoho o odvaze své nositelky, jsou výpovědí o jejím stylu, ale dovedou také prolomit ledy a být ideálním námětem pro začátek konverzace. Bohaté korále a velké kameny přitahují pozornost, obzvlášť když víš, jak je nosit.

 

Náhrdelníky se zvířecími motivy, náušnice až na ramena, obří prsteny, výrazné zdobené čelenky, nebo náramky, které rozhodně do rukávu neschováš - to všechno můžeš mezi masivními šperky najít. Zatímco velký prsten se odváží vzít většina z nás, náhrdelník zakrývající celý výstřih je jen pro odvážné.

 

Velké kameny a korálové řetězy vyžadují totiž jednu specifickou vlastnost - sebedůvěru. Masivní šperky jsou ideální pro sebevědomé dívky, které jsou si svým stylem jisté a zvládají dobře, když je na ně upřena pozornost. Pro šperk i jeho nositelku je nutné, aby se při jeho nošení cítila dobře, jen tak šperk může vyniknout a nebude působit nepatřičně.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Originálně do tanečních: zkus piercingovou šněrovačku
SERIÁL: Královna plesu potřebuje skvělý doplněk
Co dělat, když ti vadí šperky?
Podzim ve znamení luxusních šperků

 

Jak tedy na ně, aby přitahovaly jen chtěnou pozornost a zároveň nezastínily krásu své majitelky?

 

1. Masivní šperky se nesnaž přizpůsobovat oblečení, právě naopak. Tyto šperky vyžadují, abys na ně při výběru oblečení brala zvláštní ohled. Pokud máš na krku výrazný šperk, vol spíš jednoduché, hladké a málo barevné kousky oblečení. Ideální jsou například roláky nebo košile. Nic nezkazíš ani jednoduchými, například kazetovými šaty.

 

2. Nikdy se masivní šperky nesnaž vzájemně kombinovat. Pokud například zvolíš výrazný, celý dekolt pokrývající náhrdelník, ostatní doplňky by měly být spíše nenápadné a jednoduché. To platí nejen o špercích, ale třeba i o kabelce nebo botách.

 

3. Nekombinuj výrazné šperky s dalšími vzory nebo potisky, nejenže tak ztratí mnoho ze svého výrazu, ale navíc hrozí, že outfit bude působit lacině a přeplácaně.

 

Fotogalerie

1 / 15 Otevřít fotogalerii


4. Masivní šperky nemusí být nutně z bílého zlata, pravých perel a diamantů. Jen těžko ti okolí uvěří, že si můžeš dovolit dvacetikarátový diamant zasazený do zlata. Barevné kameny jsou přitom mnohem originálnější a přitahují pozornost možná ještě více. Šperky nemusí být z drahých kovů a drahých kamenů, to, co se cení, je jejich originalita a nápaditost.

 

Našla jsi odvahu a chtěla bys masivní šperky zkusit a stát se tak středem pozornosti? Tak věnuj péči i výběru správného kousku. Masivní šperk je vidět a bylo by trapné, kdybys se stejnou ozdobou potkala jinou dívku. Chceš unikátní kousek, a přitom za dostupnou cenu? Zkus zapátrat na Fler.cz, kde najdeš originály a jedinečná umělecká díla, se kterými určitě zazáříš. My se inspirovali díly následujícíh tvůrců: kip, gobi, wrtulka, zuzka.s, unakit.3 hlasů
Vaše hodnocení