Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Řešíš problém, že nemáš co na sebe? Chtěla bys nějaký trendy kousek, ale nestačí ti kapesné? Tvůj problém vyřeší dnešní díl Mista Fashion blogu. Téma zní: jak si udělat ze starého trička sexy letní top.

MISTA DIY: Jak si udělat ze starého trička sexy letní top

Mista Fashion Blog: DIY top ze starého trika - 13
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: DIY top ze starého trika - 13
aktualizováno 09.05.2013, 00:00 | 09.05.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Řešíš problém, že nemáš co na sebe? Chtěla bys nějaký trendy kousek, ale nestačí ti kapesné? Tvůj problém vyřeší dnešní díl Mista Fashion blogu. Téma zní: jak si udělat ze starého trička sexy letní top.

V současné době se vrací móda 90. Let, a tudíž mimo jiné i různě ustřižená trička a tílka, vyvolávající ledabylý dojem. A Mista s Martou ti dnes přináší návod, jak si snadno takové tílko vytvořit, aniž bys musela použít jehlu a nit.

 

Co k tomu potřebuješ? Nějaké staré obyčejné bavlněné tričko, ideálně větší a plandavé. A pak samozřejmě nůžky, nejlépe krejčovské, protože je potřeba, aby dobře stříhaly látku. Když jsou nůžky tupé, tak se pak látka krabatí a vystříháš tam zuby.


A jak na to? Polož si tričko na zem a pořádně ho uhlaď. Pak odstřihni lem u krku. Záleží na tobě jak moc, můžeš přední díl vystřihnout níž a udělat si tak hlubší dekolt. Pak odstřihni rukávy.

 

Mista Fashion Blog: DIY top ze starého trika - 1
(Foto: oficiální zdroj)


Misty tip: Můžeš si předem na sobě vyměřit, jak moc otevřené tričko na boku chceš a podle toho zvolit, jak moc dolu nůžkami pojedeš. Teď jsou trendy trička, co jsou na boku úplně otevřená, takže se toho neboj!

 

Mista Fashion Blog: DIY top ze starého trika - 7
(Foto: oficiální zdroj)


Nakonec odstřihni i spodní lem trička. Ten nevyhazuj, protože ho ještě budeš potřebovat. Otoč tričko zadním dílem k sobě a pomocí šňůrky, která ti vznikla z odstřiženého spodního lemu, svaž zadní díl směrem k sobě, aby ti vzniknul úzký proužek.

 

Mista Fashion Blog: DIY top ze starého trika - 11
(Foto: oficiální zdroj)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista tě naučí: Jak uplést Rybí a Uzlový Cop
Mista radí čtenářce Krasna.cz: Jak na akné?
Mista Fashion Blog: Drdol na party i do školy

 

Jak přesně na to, mrkni ve videu:Přemýšlíš, jak takové tílko nosit, když je takhle hodně odhalené? Můžeš si pod něj vzít například tílko v kontrastní barvě. Další variantou je podprsenka - buď sportovní, a nebo podprsenka typu „pruh“ přes prsa, a tudíž tam nebudou rušit žádná ramínka.

 

Mista Fashion Blog: DIY top ze starého trika - 12
(Foto: oficiální zdroj)


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

DIY: Jak si vyrobit svoje vlastní kosmetické paletky
Prokoukni se svými DIY produkty
DIY: Udělej si vlastní potisk na tričko
Doma.cz: Vyrobte si krásné dekorace ze skleněných lahví


Zajímají tě i další videa například s účesy, líčením a dalšími vychytávkami? Tak navštiv Mista Fashion Facebook, kde na tebe čeká archiv tutoriálů a článků.

 

Celý rozfocený návod najdeš v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 14 Otevřít fotogalerii

 

I dnes holky odpoví ve své už pravidelné poradně na konci videotutoriálu na vaše otázky, třeba jaké střihy a barvy vlasů se dnes nosí.


Chtěla bys i ty rozhodnout, o čem bude příští díl MISTA FASHION BLOGu? Napiš přímo MISTĚ na BLOG do poradny, nebo jí pošli své nápady a témata, která tě zajímají a ona je pro tebe se svým profesionálním týmem zfilmuje.18 hlasů
Vaše hodnocení