Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máš vlasy ostříhané na patku nebo ofinu a občas je potřebuješ stáhnout z obličeje? Nebo hledáš nějaký zajímavý způsob, jak oživit svůj běžný účes? Dnes ti Mista přináší pár úplně jednoduchých způsobů, jak se zbavit patky. Stačí na to maximálně 2 p...

MISTA FASHION BLOG: 7 způsobů, jak si upravit ofinu nebo patku

Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 9
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 9
aktualizováno 23.01.2014, 00:00 | 23.01.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Máš vlasy ostříhané na patku nebo ofinu a občas je potřebuješ stáhnout z obličeje? Nebo hledáš nějaký zajímavý způsob, jak oživit svůj běžný účes? Dnes ti Mista přináší pár úplně jednoduchých způsobů, jak se zbavit patky. Stačí na to maximálně 2 pírka.

Také řešíš například ve škole, že ti vlasy padají do obličeje? Chceš mít ale vlasy rozpuštěné a jen se zbavit vlasů vepředu? Tak čti dále.

 

Mista ti poradí několik naprosto jednoduchých triků, které zpacifikují neposedné vlasy a bude to vypadat cool.

 

První a naprosto nejjednodušší způsob je připnout vlasy šikmo dozadu pomocí jednoho pírka. Na to pak jen přehoď vlasy zezadu, ať se úplně schová.

 

Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Druhou možností je zapletený francouzský cop ze 2 pramenů. Je to ta nejjednodušší verze těchto zapletených účesů. Vlasy si rozdělíš na dva prameny, které prohazuješ a přibíráš vlasy odspoda. Opět na konci vlasy přichyť pírkem.

 

Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Třetí způsob je podobný tomu francouzskému copu, ale nerozděluješ vlasy na pramínky, jen je roluješ směrem od čela. Vznikne ti jakási rulička podobná francouzskému copu.

 

Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Pokud chceš vlasy hodit více dozadu, zkus tzv. “bublinu”. Vezmi část vlasů nahoře a připni je dozadu pomocí 2 pírek připnutých křížem. Pokud ji chceš větší, posuň vlasy před připnutím dopředu. Pokud jí chceš opravdu velkou, tak vlasy lehce natupíruj.

 

Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

Pátým způsobem je francouzský cop, pletený ze 3 pramenů - přibíráš opět jen prameny zespoda. Cop je méně utažený k hlavě a má tak výraznější strukturu, než když se prameny přibírají seshora i zespoda. Cop můžeš doplést až do konce a připnout vzadu.

 

Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 6
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista Fashion Blog: Jak nosit výraznou rtěnku
VIDEOTUTORIAL: Sexy letní líčení podle zpěvačky Misty
MISTA FASHION BLOG: Jak si udělat drdol z krátkých vlasů

 

Pokud máš patku už odrostlou, můžeš si vytvořit vlnu více do obličeje neboli ''falešnou''ofinu. Nahrň vlasy více do čela a zbytek dej za ucho a připni pírkem.

 

Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 7
(Foto: oficiální zdroj)

 

Poslední možnost je ona rulička, jako byla u 3. možnosti, ale vytvoříš jí na vlasech dole.

 

Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 8
(Foto: oficiální zdroj)

 

Podívej se na přesný postup ve videu.

 

 

V pravidelné poradně na konci videa dnes například najdeš, co by měla obsahovat tvá kosmetická taštička, aby ti nic nechybělo.

 

Zajímají tě témata o líčení, účesech, módě nebo o pečení? Na Mista Fahion Blogu najdeš celý archivu videí, tutoriálu a článků. Čeká tě tam taky poradna, kde ti na tvé otázky odpoví přímo Mista neb její vizážistka Marta.

 

Mista Fashion Blog: Účesy s patkou či ofinou - 1
(Foto: oficiální zdroj)80 hlasů
Vaše hodnocení