Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Líbí se ti seriál Pretty Little Liars? Také obdivuješ, stejně jako Mista, herečku Ashley Benson neboli Hannu Marine? Dnes ti Mista Fashion Blog přináší návod, jak si vytvořit účes inspirovaný právě Ashley.

Mista Fashion Blog: Účes podle Ashley Benson

Ashley Benson
zdroj: isifa.com Ashley Benson
aktualizováno 23.05.2013, 00:00 | 23.05.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Líbí se ti seriál Pretty Little Liars? Také obdivuješ, stejně jako Mista, herečku Ashley Benson neboli Hannu Marine? Dnes ti Mista Fashion Blog přináší návod, jak si vytvořit účes inspirovaný právě Ashley.

Základem tohoto účesu jsou hodně prostříhané vlasy, které jsou vepředu delší a vzadu hodně krátké, ale lze ho i vytvořit z mikáda, jak uvidíš na Mistě. Vlasy si natoč přes užší kulmu, například kónickou, neboli trn. Vlasy toč v různě silných pramenech a do různých směrů, ať se vytvoří ve vlasech trošku „chaos“.

 

Mista Fashion Blog: Účes podle Ashley Benson - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Když máš vlasy natočené, projeď vlny prsty, ať se rozdělí, a pak je prolakuj. Pak vezmi část vlasů nahoře a vytvoř jakousi bublinou vepředu nad čelem a zbytek vlasů zafixuj pírky jakoby do culíku.

 

Mista Fashion Blog: Účes podle Ashley Benson - 5
(Foto: oficiální zdroj)


Pak přidávej postupně různé prameny směrem nahoru a opět je připevňuj pírky ve stejném místě, aby se ti vytvořil na temeni střapatý culík. Ten pak ještě natupíruj a prolakuj, ať je hodně nadýchaný.

 

Mista Fashion Blog: Účes podle Ashley Benson - 11
(Foto: oficiální zdroj)

 

Celý postup najdeš v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 12 Otevřít fotogalerii


PŘEČTI SI TAKÉ:

Chceš dlouhou hřívu? Mista ti poradí svůj trik s clip-in prameny
Mista tě naučí: 10 účesů pro krátké vlasy za 2 minuty
Mista Fashion Blog: Drdol na party i do školy


Mrkni ve videu, jak na to:


 

I dnes Mista s Martou na konci dílu odpovídají na vaše pravidelné dotazy. Třeba co za přípravky používá Marta v tutoriálech, jak si udělat podobný blog a další dotazy, které píšete do poradny na Mista Fashion Blog.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Extravagantní účesy jara: Jaké jsou aktuální trendy?
Vrabčí hnízdo místo účesu? Reklamuj ho!
Doma.cz: Účes hvězd: Vlnité mikádo je in!


Misty video tutoriály už překročily přes 100.000 zhlednutí – a to za pouhých pět měsíců! Proto se můžete těšit na další nové díly a vychytávky, které pro vás portál Krasna.cz s MISTOU už připravují.


Všechny díly můžeš najít ve video sekci MISTA FASHION BLOGu.27 hlasů
Vaše hodnocení