Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Chceš si udělat nějaký snadný, a přitom cool účes na party, ale nenapadá tě jak? V dnešním díle ti Mista ukáže návod na velmi jednoduchý účes, který se hodí jak na ples, tak na večer s přáteli a nebo i jen tak na běžné denní nošení.

Mista radí: Jednoduchý výčes na ples, nebo na večer s přáteli

Mista Fashion Blog: Plesový výčes - 13
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Plesový výčes - 13
aktualizováno 24.01.2013, 00:00 | 24.01.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Chceš si udělat nějaký snadný, a přitom cool účes na party, ale nenapadá tě jak? V dnešním díle ti Mista ukáže návod na velmi jednoduchý účes, který se hodí jak na ples, tak na večer s přáteli a nebo i jen tak na běžné denní nošení.

Základem tohohle účesu je natočení vlasů. Můžeš to udělat kulmou nebo žehličkou, co ti lépe vyhovuje. Pokud vlny pomocí žehličky neumíš a chceš vědět, jak na to, mrkni na tutorial zpěvačky Misty.

 

Výčes tohoto typu má několik výhod. Jednak se hodí skoro pro všechny délky vlasů (kromě těch úplně nejkratších). Působí celkem slavnostně, ale ne zase upjatě. Je to takový styl ála účes - neúčes, stále máš rozpuštěné sexy lokny, ale zároveň jsou vlasy nějak usměrněné.

 

Mista Fashion Blog: Plesový výčes - 10
(Foto: oficiální zdroj)

 

Mista Fashion Blog: Plesový výčes - 11
(Foto: oficiální zdroj)Nejdéle na tomhle výčesu trvá natočení vlasů, zvlášť, pokud se můžeš pyšnit bohatou a dlouho hřívou. Ale samotné vytvoření účesu už ti pak zabere jen pár minut.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista fashion blog: Ombre ve vlasech i líčení
Zplihlé, suché a lámavé vlasy? Mista ti poradí, jak na ně
MISTA ti pomůže vykouzlit objem ve vlasech
Mista exkluzivně: Naučí tě své oblíbené denní líčení

 

Co k tomu vlastně potřebuješ? Jak jsme již zmiňovali – nějakou kulmu nebo žehličku, tupírovací hřeben, pírka (ideálně aby odpovídala tvojí barvě vlasů) a lak na vlasy.

 

Mista Fashion Blog: Plesový výčes - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Taky sis myslela, že je lepší používat dlouhá pírka na zafixování účesu? Omyl! S těmi se totiž hůř pracuje. Jak je zapichuješ různými směry do vlasů v jednom místě, tak příliš dlouhá pírka se začnou křížit a vylézat z výčesu ven. Takže je lepší zvolit nějaká kratší.

 

Mrkni na tutoriál, jak správně na to.

 

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

PLESOVÝ SERIÁL: Nejkrásnější účesy pro všechny délky vlasů
TUTORIAL: Top účes celebrit: vysoký drdol
Doma.cz: RADY, abyste byla královnou plesu

 

Zajímají tě i další vlasové vychytávky či způsoby líčení? Na Mista Fashion blogu tohle všechno najdeš.

 

A na co se můžeš těšit příště? Třebas na super jednoduché kouřové líčení, které zvládne opravdu každá z vás, co dělat s mastnými vlasy, když si je ráno nestihneš umýt, nebo na nové trendy v oblasti nehtového designu.28 hlasů
Vaše hodnocení