Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jsi i ty fanynkou MistaFashion Blogu a pravidelně sleduješ na našem portálu videa a tutoriály, které ti Mista každý čtvrtek přináší? Možná ani nevíš, že je to už přesně rok, kdy vyšel první díl MistaFashion Blogu.

Mista slaví: Rok Mista Fashion Blogu a milion shlédnutí videí

Mista
zdroj: oficiální zdroj Mista
aktualizováno 26.01.2014, 00:00 | 26.01.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Jsi i ty fanynkou MistaFashion Blogu a pravidelně sleduješ na našem portálu videa a tutoriály, které ti Mista každý čtvrtek přináší? Možná ani nevíš, že je to už přesně rok, kdy vyšel první díl MistaFashion Blogu.

MistaFashion Blog je fashion seriál, kde zpěvačka Mista spolu se svými hosty, profesionály z oblasti módy, líčení a péče o vlasy ukazuje a dává jednoduché rady mladým dívkám, které se chtějí cítit krásnější a sebevědomejší.

 

Dnes má MistaFashion Blog za sebou již 1 milion přístupů na youtube kanálu The MistaFashion a 58 dílů s různými fashion a beaty tématy. Páni, to je ale číslo, navíc když se tohle všechno událo jen za 1 rok. My bychom si nyní chtěli zrekapitulovat, která témata vás během roku nejvíce zaujala a které videa byla těmi nejsledovanějšími.

 

Vlasy vyhrávají

 

Ano, je to skutečně péče o vlasy a návody na účesy, které vás zajímají nejvíc. Jeden z nejsledovanejšch dílů byl ten, kde Mista s Martou ukazují plesový účes. Protože je právě teď období plesů a maturitních večírku, tak se ti tenhle návod bude hodit i v těchto dnech.

 

 

Druhým nejsledovanějším videem jsou chyby v líčení. Divila by ses po shlédnutí tohoto videa, kolik chyb děláme při líčení zcela nevědomky. Vyvaruj se jich a nauč se, jak se správně nalíčit na každý den:

 

 

Do třetice zaujaly znovu vlasy a video, kde Mista s Martou ukazují, jak správně udělat rybí cop. Takových návodů je na internetu mnoho, ale málo z nich je dostatečně detailních na to, aby si se ho mohla jednoduše a rychle naučit sama. Jako bonus ukazuje Marta ve videu, jak si udělat zcela nový druh culíku -uzlový cop. Pokud chceš být ve třídě jedinečná, tak ti doporučujeme naučit se tento druh culíku, protože jeho postup je velmi jednoduchý a efektní.

 

 

Špatně nedopadlo ani pečení. Ano, slyšíš správně. Mista se pustila i do pečení a s Martou ti ukázala, jak si udělat chutné cupcakes podle velmi jednoduchého a rychlého receptu. Můžeš něco takového vyzkoušet i ty s kámoškou, určitě při tom zažijete kopec zábavy:

 


PŘEČTI SI TAKÉ:

MISTA VLOG: Jak správně pečovat o mastné vlasy v zimě a pár tipů v boji proti akné
Mista Fashion Blog: Jak nosit výraznou rtěnku
MISTA radí: Jak na Vánoce nepřibrat

 

Další témata, která vás během roku na MistaFahion Blogu zaujaly, byly například:

 

Jak uplést 3 druhy francouzských copů

 

 

Jak si správně namalovat linky? Druhy očních linek

 

 

Komu sluší mikádo a jak ho ostříhat

 

 

Jak si vytvořit dokonale hladký vysoký culík, i když máš ofinu

 

 

Tyhle a mnoho dalších zajímavých témat najdeš na YouTube kanále TheMistaFashion.

 

Mista Fashion Blog
(Foto: oficiální zdroj)

 

Do natáčení jednotlivých dílů se dokonce zapojily i některé z vás čtenářek. Připomeň si některé z nich:

 

Čtenářka Niki se stala modelkou pro díl MISTA tě naučí: Perfektní vlny jen s pomocí fénu

 

Ráchel vyhrála v soutěži a dostala skvělé rady v dílu Mista radí čtenářce Krasna.cz: Jak na akné? a naučila se akné maskovat díky trikům z dílu Jak efektivně zakrýt akné? Mista má své triky

 

Možná jsi ani nevěděla, že na webu Mista Fashion Blogu najdeš i poradnu, kde můžeš Mistě svůj problém napsat. Ona ti odpoví v poradně na konci každého dílu nebo ve speciálním vlogu, který vychází jednou za měsíc a Mista tam odpovídá na všechny otázky, které jste psali na web za poslední měsíc. Za uplynulý rok jste se Misty ptali na to, co dělat s mastnými vlasy, suchými konečky nebo například jak se zbavit akné. Všechna tato témata najdeš na webe Mista Fashion Blogu.

 

My přejeme Mistě do dalšího roku mnoho spokojených fanynek a mnoho dalších úspěšných videí, které najdeš pravidelně každý čtvrtek na našem portálu.57 hlasů
Vaše hodnocení