Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Omrkni Mistu v nevšední roli. Tentokrát nikoli s mikrofonem na pódiu, ale jako modelku nových stylů a trendů.

MISTA startuje svůj video-fashion seriál: Dnes tě naučí francouzské copánky

Vložit video na:

aktualizováno 06.12.2012, 00:00 | 06.12.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Omrkni Mistu v nevšední roli. Tentokrát nikoli s mikrofonem na pódiu, ale jako modelku nových stylů a trendů.

Poprvé v Česku a na Slovensku začíná na internetu pravidelný video-fashion seriál pro holky, který přináší zpěvačka MISTA.

 

MISTA FASHION BLOG je výjimečný díky tomu, že MISTA bude vždy modelkou, na které její profesionální tým bude detailně ukazovat a vysvětlovat, jak si udělat správně make-up, účesy jak na denní nošení, tak i speciální vychytávky pro různé příležitosti.Mista se ve svém fashion blogu bude také věnovat módním trendům, ale taky speciálním nehtovým radám a tipům.

 

Mista Fashion Blog
(Foto: Oficiální zdroj)

 

A co víc? Některé z vás dostanou možnost být součástí v nejednom videodílu. Každé video pak budou doprovázet soutěže a lákavé dárky.

 

Mrkni na video, ve kterém tě Mista na svůj blog osobně zve.

 

 


Každý týden ve čtvrtek můžete najít v premiéře na našem portálu Krasna.cz nový video-díl, který se další objeví na MISTA FASHION BLOGu. U nás ho tedy najdeš nejdříve!

 

Na blogu www.mistafashion.com ale najdeš i mnoho dalších zajímavostí. Třeba denně aktualizované články v sekci BLOG o všem, co tě může zajímat a oč si budeš psát.


Díky tomuto Fashion Blogu, mají holky možnost napsat přímo MISTĚ témata, která je trápí, a MISTA je pro ně z filmuje, nebo o nich napíše. Pravou rukou MISTY je v otázkách krásy a líčení její kamarádka a profesionální vizážistka Marta Šantorová. Co vzkazuje budoucím návštěvnicím ona? "Pokud vás zajímá něco blíže o mě, tak jsem ta, která se stará o Misty vizáž v jejích videoklipech, při foceních, na koncertech atd. Věnuji se líčení asi čtvrtým rokem. Zpočátku to byl koníček daný mojí kariérou tanečnice a občasné fotomodelky, až jsem této profesi zcela propadla. Nyní spolupracuji s předními českými fotografy a líčím na focení i modní show různé osobnosti jako je například Gábina Partyšová, Andrea Verešová, Ivana Gottová, Jitka Válková, Renata Langmannová, Martina Gavrieli, Kristýna Leichtová atd. Vizáž je stále mým největším koníčkem a tudíž pečlivě sleduji nové trendy, výrobky a vše co k líčení a účesům patří. Doufám tudíž, že vás náš fashion blog zaujme a budete ho pravidelně sledovat."

 

Mista Fashion Blog
(Foto: Oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista v novém klipu: Sexy šéfka i svůdkyně v bazénu
Nádherná zpěvačka Mista: Zkouší to jako modelka

 

Co si pro tebe Mista a Marta připravily v prvním díle? Naučí tě roztomilé francouzské copánky. "Je to ideální způsob, jak zpacifikovat neposedné vlasy," zve vizážistka Marta. Když ráno pospícháš do školy a tvoje ofina či patka nemá tvar, spleť ji do slušivého francouzského copů. Je to jednoduché a přitom tak atraktivní.

 

Mista: Jak na francouzský copánek
(Foto: Oficiální zdroj)

 

MISTA navštíví taky salón Petra Měchurová, ve kterém ti doporučí, jak se správně starat o své vlasy, jak a kdy je barvit a třeba i jaké přípravky používat. Mrkni, jaké slušivé mikádo slavná kadeřnice Mistě vykouzlila.

 


"Rozhodla jsem se udělat tenhle FASHION BLOG, pro holky a ženy, protože jsem sama dlouho hledala způsob, jak se co nejlíp upravit. Později jsem měla možnost poznat tým stylistů a vizážistů, kteří mi ukázali, jak je jednoduché, vypadat dobře při každé příležitosti," vysvětluje důvody vzniku tohoto webu sympatická zpěvačka. "Někdy stačí jenom pár dobrých triků a změna je obrovská. Protože mi přišlo fér, nenechat si tyle rady pro sebe a podělit se o ně se všemi holkami a ženami. Věřím, že si každá najde na mém blogu to své, a že jí to pomůže zvednout sebevědomí."

 

Mista Fashion Blog
(Foto: Oficiální zdroj)20 hlasů
Vaše hodnocení