Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jsou tvoje vlasy krátké a nevíš, jak vymyslet nějakou změnu? Hledáš úplně jednoduchý účes, který zmákneš i ráno, když spěcháš na autobus do školy? Nosíš pořád jeden a ten samý účes a nenapadá tě, jak ho obměnit? Tak dnešní díl je tu přesně pro tebe.

Mista tě naučí: 10 účesů pro krátké vlasy za 2 minuty

Mista Fashion Blog: Rychlé účesy pro krátké vlasy - 13
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Rychlé účesy pro krátké vlasy - 13
aktualizováno 04.04.2013, 00:00 | 04.04.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Jsou tvoje vlasy krátké a nevíš, jak vymyslet nějakou změnu? Hledáš úplně jednoduchý účes, který zmákneš i ráno, když spěcháš na autobus do školy? Nosíš pořád jeden a ten samý účes a nenapadá tě, jak ho obměnit? Tak dnešní díl je tu přesně pro tebe.

Úplně nejjednodušší způsob, jak zkusit nějakou změnu, je udělat si pěšinku jinde, než ji běžně nosíš. Třebas zjistíš, že ti sluší daleko víc pěšinka na straně než uprostřed. Nebo můžeš zkusit cik-cak pěšinku, která tvůj účes hned oživí.

 

Mista Fashion Blog: Rychlé účesy pro krátké vlasy - 2
(Foto: oficiální zdroj)


Můžeš zkusit vlasy zapírkovat po stranách směrem dozadu, nebudou ti aspoň padat do očí. Pírka dávej křížem přes sebe, lépe ve vlasech budou držet. A co zkusit prameny zatočit než je připneš? Vytvoříš tak něžný romantický look.

 

Mista Fashion Blog: Rychlé účesy pro krátké vlasy - 9
(Foto: oficiální zdroj)


A co třebas vyplést po straně cop? Pokud říkáš, že tenhle druh copu neumíš, tak mrkni na video-tutorial o francouzských copech. Z něj to snadno pochopíš.

 

Mista Fashion Blog: Rychlé účesy pro krátké vlasy - 6
(Foto: oficiální zdroj)

 

Marta v tomhle případě plete ten nejjednodušší – ze dvou pramenů a to zvládne opravdu každá z nás.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MISTA radí: Co dělat s mastnými vlasy, když si je ráno nestihneš umýt
Mista radí: Co se zničenými vlasy?
Mista tě naučí: Jak uplést Rybí a Uzlový Cop


Nebo zkus dva něžné culíky na stranách. Je to roztomilé a tyhle culíčky vytvoříš opravdu i z krátkých vlasů. Neboj se vlasy u hlavy trošku povytahovat, ať má účes objem.


Inspiruj se i dalšími účesy v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 12 Otevřít fotogalerii


Můžeš také zkusit tupírování. Na párty se hodí natupírovaná přední část vlasů, kterou pak připírkuješ dozadu jako takovou „bublinu“. Nebo natupíruješ vlasy vzadu na temeni a pak je připevníš sponkami.

 

Mista Fashion Blog: Rychlé účesy pro krátké vlasy - 8
(Foto: oficiální zdroj)

 

Další variantou tohoto účesu je, že pak vezmeš všechny zbylé prameny vlasů a připevňuješ je nahoru, čímž ti vznikne takový nedbalý výčes.

Detailní postupy nalezneš v následujícím videu.

 


A co takhle nějaké vlnění? Jak natočit vlasy pomocí žehličky můžeš najít zde. Mista tentokrát zvolila ležérnější typ vln natočených přes kónickou kulmu neboli trn. Vlasy natoč různými směry, v různých výškách. Zkrátka se vyhni pravidelnosti. Pak stačí vlny projet párkrát prsty a vznikne tak rozverný vzdušný look. A pokud ti vadí patka padající do obličeje, můžeš ji opět zpacifikovat pomocí francouzského copánku.

 

Mista Fashion Blog: Rychlé účesy pro krátké vlasy - 10
(Foto: oficiální zdroj)

 

Chceš vidět i další videa o účesech? Mrkni na Mista Fashion Blog, kde na tebe čeká archiv vlasových a make-up tutoriálů.
 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Nejkrásnější účesy Kids' Choice Awards: JEDNODUCHÝ NÁVOD
Účesy na plesy, ale nejen tam
Vrabčí hnízdo místo účesu? Reklamuj ho!


A protože od vás čtenářek a fanynek chodí hodně dotazů námětů, Mista s Martou se rozhodly odpovědět na konci každého tutoriálu na některé vaše dotazy.


Chtěla bys i ty rozhodnout, o čem bude příští díl MISTA FASHION BLOGu? Napiš přímo MISTĚ na email mista@mistamusic.com nápady a témata, která tě zajímají a ona je pro tebe se svým profesionálním týmem zfilmuje.51 hlasů
Vaše hodnocení