Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Plážový look je téma nového dílu MistaFashion blogu, ve kterém ti Mista se svou senior stylistkou z kadeřnického salónu Petra Měchurová ukážou dva druhy účesů, které můžeš použít k vodě, k moři, k bazénu, nebo jen tak na plážový mejdan s přáteli. ...

Mista tě naučí: Dva sexy letní účesy

Mista Fashion Blog: Plážový look - 1
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Plážový look - 1
aktualizováno 06.06.2013, 00:00 | 06.06.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Plážový look je téma nového dílu MistaFashion blogu, ve kterém ti Mista se svou senior stylistkou z kadeřnického salónu Petra Měchurová ukážou dva druhy účesů, které můžeš použít k vodě, k moři, k bazénu, nebo jen tak na plážový mejdan s přáteli. Taky ti dají tip na vlasové přípravky, které je dobré používat v létě, aby se ti tvoje vlasy díky slunci a slané nebo chlorované vodě nezničily.

První look, který pro tebe Mista vybrala, je uhlazený účes, kterého dosáhneš pomocí přípravku s obsahem oleje a ochranným UV filtrem. Nejen, že se k vodě perfektně hodí, ale ochrání tvoje vlasy před slanou nebo chlorovanou vodou, která umí vlasy pěkně zničit a vysušit.

 

Mista Fashion Blog: Plážový look - 7
(Foto: oficiální zdroj)

 

Pokud jsi blondýna, tak má pro tebe ještě jednu výhodu. Tvoje vlasy nedostanou nežádoucí zelený odstín, který občas při koupání v chlorovaném bazénu vzniká. Dokonce ho můžeš použít i místo gelu na večerní párty, protože vlasy nevysuší a nezačne se ti po pár hodinách nepěkně drolit. Pokud se ti nezamlouvá přípravek, který je příliš mastný, stačí si vybrat takový, který nezanechává mastný filtr, ale vlasy přesto ochrání.

 

Mista Fashion Blog: Plážový look - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Druhý tip účesu, který se perfektně hodí k vodě nebo na večerní party na pláž, je klasický beach look, neboli plážové vlny, který je mezi holkama moc populární.

 

Mista Fashion Blog: Plážový look - 12
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista Fashion Blog: Účes podle Ashley Benson
Mista radí: Co se zničenými vlasy?
MISTA ti pomůže vykouzlit objem ve vlasech

 

Stačí ti použít středně hrubou kulmu na vlasy a správný přípravek, který ti zanechá ve vlnách mokrou texturu. Kulmování má ale jeden háček. Musíš totiž kulmovat jen pár pramenu, každý druhý vynechat a nechat rovný. Tímto způsobem se vyhneš přísným kudrlinám a vlasy nabudou přirozený provzdušněný dojem. Nakonec stačí použít přípravek, který má UV filtr a obsahuje méně oleje a vlny dostanou krásnou texturu. Přesný postup najdeš ve videu, tak ho určitě skoukni, stojí to zato.

 

 

Na konci tutoriálu v PORADNĚ pro tebe Mista vyzpovídala senior stylistku Lenku Jakubovou, od které se dozvíš, jakými přípravky si chránit vlasy před sluncem, mořskou vodou a pod.

 

Celý postup najdeš rozfocený i v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 

BUDE TĚ ZJAÍMAT:

Moře: perfektní pomocník pro zdraví i krásu
Pozor na vlasy: Co jim v létě nejvíc škodí?
Zářivá a krásná barva vlasů i v létě!
Doma.cz: 6 roztomilých účesů pro sportovní odpoledne!

 

A co má Mista s Martou pro tebe připravený příště? Jak si udělat cop i z krátkých vlasů, Jak se nalíčit, když nosíš brýle, nebo Jaký je rozdíl, když si vlasy natočíš žehličkou a tenkou nebo hrubou kulmou.

 

Zajímají tě i další videa, například s účesy, líčením a dalšími vychytávkami? Najdeš je na Mista Fashion Blogu, kde na tebe čeká archiv tutoriálů a článků.

 

Chtěla bys i ty rozhodnout, o čem bude příští díl MISTA FASHION BLOGu? Napiš přímo MISTĚ na BLOG do poradny, nebo jí pošli své nápady a témata, která tě zajímají a ona je pro tebe se svým profesionálním týmem zfilmuje.25 hlasů
Vaše hodnocení