Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Hledáš nějaký zajímavý způsob, jak usměrnit svoje háro? Chceš se naučit uplést dva druhy efektních copů? Tak dnešní díl je tu přesně pro tebe.

Mista tě naučí: Jak uplést Rybí a Uzlový Cop

Mista Fashion Blog: Rybí a uzlový cop - 2
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Rybí a uzlový cop - 2
aktualizováno 21.03.2013, 00:00 | 21.03.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Hledáš nějaký zajímavý způsob, jak usměrnit svoje háro? Chceš se naučit uplést dva druhy efektních copů? Tak dnešní díl je tu přesně pro tebe.

Hledáš nějaký zajímavý způsob, jak usměrnit svoje háro? Chceš se naučit uplést dva druhy efektních copů? Tak dnešní díl je tu přesně pro tebe.

 

Také se ti líbí trendy rybí cop, ale netušíš, jak na něj? Mista ti přináší přesný návod, jak si ho snadno vytvořit. A že máš na cop příliš krátké vlasy? Nevadí, stačí si pořídit clip-in příčesy a hned máš dlouhou hřívu a můžeš se vyřádit. Návod, jak si clip-in prameny přidělat, najdeš v tomto díle seriálu.

 

No a jak rybí cop vytvořit? Ideální je mít cop na straně, protože tam vypadá nejlépe, takže si hoď všechny vlasy na jednu stranu. Pak je rozděl na dvě části. Z těch pak ber malé boční pramínky a překládej je střídavě přes sebe. Podívej se na video, jak na to:

 


Čím tenčí pramínky při pletení copu bereš, tím je výsledek efektnější, ale také pracnější, takže kdo má opravdu dlouhé vlasy, musí se obrnit trpělivostí.

 

Mista Fashion Blog: Rybí a uzlový cop - 6
(Foto: oficiální zdroj)


Mista radí: Rybí cop vypadá super, když je trošku ledabylý. Stačí postupně při pletení vytahovat pramínky do stran a udělat ho rozcuchanější. Cop je pak bohatší a rozhodně více cool.

 

Rybí cop předvedla i jako modelka ve fashion kolekci Osmanyho Laffity. Na více fotek se můžeš podívat zde.

 

Mista Fashion Blog: Rybí a uzlový cop - 15
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MISTA ti pomůže vykouzlit objem ve vlasech
Mista radí: Co se zničenými vlasy?
Mista radí: Jak na vlny pomocí žehličky


Hledáš nějaký rychlejší způsob jak stylově svázat svoji kštici? Tak to se ti bude líbit druhý, tzv. uzlový cop. Jelikož Marta má opravdu dlouhé vlasy a často je potřebuje rychle svázat, tak si vymyslela tento jednoduchý cop. Je celý vytvořený z uzlů.

 

Mista Fashion Blog: Rybí a uzlový cop - 4
(Foto: oficiální zdroj)


Jak na něj? Opět si hodíš všechny vlasy na jednu stranu a rozdělíš je na dvě poloviny. Ty pak chytíš a zavážeš na nich uzel a utáhneš. No a tohle opakuješ pořád dokola, dokud jdou uzly vázat, a pak celé dílko zagumičkuješ. Tento cop je hotový za pár vteřin. Je vhodný pro delší vlasy, neboť díky uzlům se opravdu hodně zkrátí.

 

Detailní postup najdeš v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Romantické účesy za pět minut
Nejkrásnější účesy Oscarů + Jednoduchý NÁVOD, jak mít také takový

Slavnostní drdol i pro krátkovlásky

Doma.cz: Krásné svatební účesy: Inspirujte se u profesionálů!


Zajímají tě i další videa s účesy, líčením a dalšími vychytávkami? Tak navštiv Mista Fashion Blog, kde na tebe čeká archiv tutoriálů a článků.

 

Mista Fashion Blog: Rybí a uzlový cop - 14
(Foto: oficiální zdroj)


Chtěla bys i ty rozhodnout, o čem bude příští díl MISTA FASHION BLOGu? Napiš přímo MISTĚ na email mista@mistamusic.com nápady a témata, která tě zajímají a ona je pro tebe se svým profesionálním týmem zfilmuje.


Na co se můžeš těšit v příštích dílech? Třeba 10 rychlých účesů pro krátké vlasy nebo Jaké druhy očních linek se ke komu hodí.18 hlasů
Vaše hodnocení