Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ráda na svých nehtech zkoušíš všelijaké nové vzory? Když u své oblíbené značky najdeš nový odstín laku, hned ho nutně musíš mít? Pátráš, co je nového v oblasti nehtového designu? Tak to jsi jako Mista a Marta. A proto ti dnes ukážou, co na sobě vy...

Mista ti předvede: Novinky v nehtovém designu

Mista Fashion Blog: Nail design
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Nail design
aktualizováno 21.02.2013, 00:00 | 21.02.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Ráda na svých nehtech zkoušíš všelijaké nové vzory? Když u své oblíbené značky najdeš nový odstín laku, hned ho nutně musíš mít? Pátráš, co je nového v oblasti nehtového designu? Tak to jsi jako Mista a Marta. A proto ti dnes ukážou, co na sobě vyzkoušely za nové „vychytávky“.

Mista otestovala „nail caviar“, neboli nehtový kaviár. Netušíš, o co se jedná? Jsou to vlastně takové drobounké barevné kuličky připomínající kaviár.

 

Mista Fashion Blog: Nail design - 14
(Foto: oficiální zdroj)

 

A s těmi se můžeš na svých nehtech opravdu vyblbnout. Tento nehtový kaviár se dá sehnat jak ve verzi, kdy jsou barvy smíchané dohromady, tak oddělené podle barev. Holky zvolily ty jednotlivé barvy, protože pak si je můžeš namíchat sama, dle libosti.

 

Mista Fashion Blog: Nail design - 17
(Foto: oficiální zdroj)

 

Nehtový kaviár nabízí spoustu možností, jak ho na nehty aplikovat. Můžeš s ním pokrýt celý nehet, nebo vytvořit různé vzory. Mistě se nejvíc líbil ten, který připomíná malé ostny. Tento způsob však vyžaduje spoustu trpělivosti, neboť kuličky se aplikují jednotlivě.

 

Mista Fashion Blog: Nail design - 16
(Foto: oficiální zdroj)

 

Pozor, až budeš s kaviárem pracovat, dělej to nad nějakou miskou nebo táckem, protože kuličky se rozutečou opravdu všude. Nehtový kaviár se dá sehnat v obchodech s nehtovými potřebami, nebo na e-shopech či přes ebay.
Podívej se na video, jak na to:

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nail Design: Letí jasná růžová
Odlišný lak na prsteníku? Víme, co to znamená!
Chceš změnu? Zkus half moon manikúru
NAIL DESIGN: Udělej si converse nehty!


Jsi zvědavá na další novinku? Marta na sobě otestovala tzv. plyšové nehty neboli přípravek s názvem „Fur effect nails“ od značky MUA. Je to vlastně takový jemný plyšový prášek, který naneseš na ještě mokrý lak - ideálně podobné barvy.

 

Mista Fashion Blog: Nail design - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

A jak se tato věcička nanáší? Nejjednodušší je prostě nehet obtisknout do prášku, případně na místa, kam se prášek nedostal, ho nanést dodatečně štětečkem.

 

Celý postup si prohlédni v následující galerii. Mista ti tam představí ještě další skvělou nailartovou novinku, termoaktivní lak, který mění barvu v návaznosti na změnu teploty.

 

Fotogalerie

1 / 16 Otevřít fotogalerii


Líbil se ti dnešní díl? Zajímají tě i videa s nápady na úpravu vlasů nebo s návody na líčení? Navštiv Mista Fashion Blog, kde na tebe čeká archiv tutoriálů a článků o vlasovém stylingu a make-upu.


BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Mista tě naučí skvělé romantické líčení
Mista tě naučí: Kouřové líčení tužkou i pro úplné začátečníky
Mista radí: Jednoduchý výčes na ples, nebo na večer s přáteli
Doma.cz: Zaměřte se na ruce! Domácí manikúra krok za krokem


Také se zde můžeš zeptat Misty a Marty na to, co tě zajímá ohledně kosmetiky apod., a ony ti poradí. Už v nejbližším dílu můžete vidět jak MISTA pomohla jedné z vás.


Víš, že o tom, jaká témata budou v dalších dílech MISTA FASHION BLOGu, můžeš rozhodnout i ty? Napiš, co tě trápí na facebook nebo přímo Mistě na mista@mistamusic.com, ty nejzajímavější téma budou nahrány.27 hlasů
Vaše hodnocení