Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Džínová vestička, staromódní sukně, proužkované triko a rozverné culíčky. Taková je Saša z Comebacku. Jak se ale obléká její představitelka Marie Doležalová v civilu?

Módní inspirace: Obleč se jako Marie Doležalová

Marie Doležalová
zdroj: isifa.com/mariedolezalova.cz Marie Doležalová
aktualizováno 28.01.2014, 00:00 | 28.01.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Džínová vestička, staromódní sukně, proužkované triko a rozverné culíčky. Taková je Saša z Comebacku. Jak se ale obléká její představitelka Marie Doležalová v civilu?

Sedmadvacetiletá herečka má v módě jasno - miluje hlavně pohodlí. Zároveň se ale dokáže obléknout žensky a jejím outfitům nechybí vtip a nápad.


Černobílá-klasika


Když už musí Maruška vyrazit na nějakou společenskou událost, ráda se obléká do černo-bílé nebo šedé. Nutno uznat, že jí tyto barvy sluší a působí v nich velmi křehce. Na elegantně utlumených barvách navíc krásně vyniknou její přírodně narezlé vlasy.

 

Marie Doležalová
(Foto: Filip Matušinský/Herminapress)


Tradiční barvy ale neznamenají nutně jen formálnost střihů. Marie klidně oblékne atypický overal nebo kožené kalhoty.

 

Marie Doelžalová
(Foto: isifa.com/mariedolezalova.cz)


I v zimě barvy


Nosíš v zimě jen černý kabát? To Maruška má radši pestřejší barvy. Sluší jí to v zářivě oranžové i modrém vypasovaném sáčku. A když už šedou, tak ji doplnit alespoň vtipnou čapkou a výraznými doplňky.

 

Marie Doelžalová
(Foto: Facebook Marie Doležalové/ isifa.com/mariedolezalova.cz)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Módní inspirace: Obleč se do barev vkusně jako Kristýna Leichtová


Mít pod čepicí


Maruška nosí vlasy většinou rozpuštěné nebo svázané do jednoduchého culíku. Pokud chce vlasy oživit, vsází na doplňky. Co třeba zkusit výraznou kytičku nebo ležérní baret?

 

Marie Doležalová
(Foto: isifa.com/ Facebook Marie Doležalové)


Za princeznu


Máš pocit, že ti šaty nesluší? Nemusíš přeci nosit princeznovský model plný volánů a růžových mašliček. Co třeba zvolit elegantní květinové šaty s dlouhým rukávem, doplněné tmavými punčochami? I když si vezmeš do společnosti šaty, nemusíš k nim nutně obout podpatky. K modro-květinovým lesklým šatům Marie oblékla ploché sandálky, které ale outfitu nijak neublíží.

 

Marie Doležalová
(Foto: Herminapress/mariedolezalova.cz)


Zaměřeno na detail


I obyčejný svetr nebo tuctovou bílou košili oživí zajímavý doplněk, třeba vtipná kravata, masivní náušnice, náhrdelník nebo výrazné kozačky. Fantazii se meze nekladou.

 

Marie Doležalová
(Foto: Facebook Marie Doležalové/mariedolezalova.cz )

 12 hlasů
Vaše hodnocení