Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Předávání prestižních cen je velká událost, proto na ni celebrity vytahují své nejlepší róby. Podívej se s námi na nejlépe a nejhůře oblečené hvězdy tohoto ročníku.

MÓDNÍ POLICIE ze Zlatých Glóbů: Kdo zazářil a kdo se ztrapnil?

Eye catcher článek
zdroj: Profimedia Eye catcher článek
aktualizováno 12.01.2016, 16:38 | 12.01.2016, 13:02 | mkr

Předávání prestižních cen je velká událost, proto na ni celebrity vytahují své nejlepší róby. Podívej se s námi na nejlépe a nejhůře oblečené hvězdy tohoto ročníku.

Zlaté Glóby se každoročně v lednu udělují Asociací zahraničních novinářů v Hollywoodu na ceremoniálu, který probíhá v Los Angeles. Velké filmové hvězdy i televizní hvězdičky se na ně těší zejména proto, že jsou považovány za takové „předstupně“ filmových Oscarů. Nás však nebude protentokrát tolik zajímat, kdo si odnesl jakou sošku, ale to, jak byl kdo oblečený! Která hvězda na červeném koberci zazářila a která to tak úplně nevychytala?

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
ZLATÝ GLÓBUS: DiCaprio si užíval ovace, sál tleskal ve stoje

GALERIE: Lady Gaga po své první roli plné nahoty sbírá ceny kritiky. Dostane také Oscara?

 

Lady Gaga
Za jednu z nejlépe oblečených účastnic letošních Zlatých glóbů je považovaná Lady Gaga. Zpěvačka, která se v posledních letech snažila hlavně šokovat (všichni si jistě pamatují její šaty z masa), se stylizovala do role elegantní dámy. Někteří ji v drahé róbě od Versaceho skoro nepoznali. Rozhodně je to změna k lepšímu!

 

Lady Gaga na Zlatých glóbech
(Foto: Profimedia)

 

Kirsten Dunst
Proslavila se jako „Spidermanova holka“, Kirsten Dunst je však nyní uznávaná herečka. Ze Zlatých glóbů si sice žádnou sošku neodnesla, rozhodně by však vyhrála v soutěži o největší (a nejelegantnější!) výstřih, který drží pohromadě snad jen díky magii (a důmyslným provázkům).

 

Kirsten Dunst na Zlatých glóbech
(Foto: Profimedia)

 

Gina Rodriguez
Ačkoliv není roztomilá herečka Gina Rodriguez v Čechách moc známá, nás zaujala na červeném koberci svými princeznovskými šaty barvy půlnoční modři.

 

Gina Rodriguez na Zlatých glóbech
(Foto: Profimedia)

 

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:
Módní policie z YouTube Awards: Šokující Gaga a šmrncovní hudební outsideři
Móda ze Zlatých glóbů: Nevšední barvy, kouzlo vintage a nápadité babči
Emmy Awards 2013: Kolik nevkusu snese červený koberec?
 

 

Katy Perry
Zpěvačka a herečka Katy Perry ve svých klipech nosí spoustu bláznivých oblečků, na ceremoniál Zlatých glóbů, kam dorazila předat jednu z cen, však zvolila poměrně jednoduché a nudné růžové šaty. Škoda, se svou postavou si rozhodně mohla dovolit se více odvázat!

 

Katy Perry na Zlatých glóbech
(Foto: Profimedia)

 

Nancy O´Dell
A cenu za nejvyšší rozparek vyhrává... Skoro padesátiletá americká reportérka má lepší postavu než kdejaká dvacítka, a tak si tyto odvážné šaty rozhodně mohla dovolit. Snad každá z nás sní o tom, že bude v jejím věku vypadat takhle dobře!

 

Nancy O´Dell
(Foto: Profimedia)

 

Eva Longoria
Eva Longoria, hvězda seriálu Zoufalé manželky, neměla při výběru róby na tuto událost zrovna šťastnou ruku. Její dokonalá postava absolutně nevynikla v podivně střižených šatech s výšivkou jako z kapesníku od babičky.

 

Eva Longoria na Zlatých glóbech
(Foto: Profimedia)

 

Cate Blanchett
Australská herečka Cate Blanchett měla, co se filmů týče, tento rok na pilno, možná proto neměla čas vybrat si lepší róbu na Zlaté glóby. Vysloužila si tak nálepku nejhůře oblečené celebrity na této akci. Co si myslíte vy?

 

Cate Blanchett na Zlatých glóbech
(Foto: Profimedia)

  

PŘEČTI SI TAKÉ:
Nejhorší róby na Oscarech: Lady Gaga a další módní masakry!
Katy Perry chystá vlastní módní kolekci! Bude ulítlá jako ona?
HLASUJ: Nejodvážnější róby celebrit

 

Jennifer Lopez
Ačkoliv byla americká kráska s portorikánskými kořeny zařazena do kategorie těch lépe oblečených celebrit na akci (a my souhlasíme!), zapomněla na jednu důležitou součást každého outfitu – deodorant.

 

Jennifer Lopez na Zlatých glóbech
(Foto: Profimedia)

 

Kate Hudson
Šestatřicetiletá herečka vypadá trochu, jako by si odskočila z baru na pláži. Třpytivé šaty s průstřihy nebyly zrovna nejlepší volbou pro tak elegantní událost.

 

Kate Hudson na Zlatých glóbech
(Foto: Profimedia)

 

Jane Fonda
Dnes osmasedmdesátiletá herečka, která byla jedním ze sexuálních symbolů šedesátých let, také nezvolila nejlepší róbu, což dokazují četné vtipné koláže, které se ihned na internetu vyrojily. Vrchní část jejích šatů s hromadou volánků bohužel připomíná spíše nějakého mořského cizopasníka.


Jane Fonda na Zlatých glóbech
(Foto: Profimedia)

 

Co si myslí o róbách na předávání Zlatých glóbů internet? Hned se vyrojila spousta vtipných fotomontáží a porovnávaček. Podívej se do naší galerie!

 

Fotogalerie

1 / 5 Otevřít fotogalerii7 hlasů
Vaše hodnocení