Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Mista se očividně nenudí. Poté, co její prázdninové hity neopustily celé léto špičky hitparád, odskočila si na turné do Číny a právě dokončuje své debutové album i nový klip. Už tohle by bylo dost práce, ale Mista si mezi tím vším stihla ještě stř...

Nádherná zpěvačka Mista: Zkouší to jako modelka

Mista v nové kolekci Osmanyho Laffity - 11
zdroj: Oficiální zdroj Mista v nové kolekci Osmanyho Laffity - 11
aktualizováno 08.10.2012, 11:57 | 08.10.2012, 11:18 | Krasna.cz/trm

Mista se očividně nenudí. Poté, co její prázdninové hity neopustily celé léto špičky hitparád, "odskočila" si na turné do Číny a právě dokončuje své debutové album i nový klip. Už tohle by bylo dost práce, ale Mista si mezi tím vším stihla ještě střihnout roli modelky.

Ke spolupráci si ji vybral jeden z našich nejznámějších módních návrhářů, Osmany Laffita. Jeho módní kolekce a šperky se Mistě zalíbily už před rokem. Pak se s návrhářem náhodou setkala i osobně. Potkali se na akci, na které Mista vystupovala, a Osmany konečně spatřil na vlastní oči zpěvačku hitů, které znal z rádia. Právě na této akci se dohodli, spojit hudbu a módu nafocením módní kolekce.

 

Mista v nové kolekci Osmanyho Laffity - 7
(Foto: Oficiální zdroj)

 

''Osmanyho modely jsem si oblíbila hned od první chvíle. Skrývají v sobě obrovskou eleganci a kvalitu, která se dá ale výborně kombinovat s jakýmkoliv stylem, na který mám právě chuť.
Ať už sportovnější, anebo elegantnější - ve všem si najdu to své," svěřila se sympatická zpěvačka.

 

Mista v nové kolekci Osmanyho Laffity - 12
(Foto: Oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Slovenská Lady Gaga nosí hadry po Miss Nováčkové!
Mista to rozjela v Čechách i na Slovensku
Zpěvačku Mistu hltají až v Číně

 

''Můj nejoblíbenější model z focení byly krátké zlaté šaty s límcem, ve kterých jsem se cítila hodně přirozeně a sebevědomě, což je asi pro ženu to nejdůležitější," vzpomíná na focení Mista.

 

Mista v nové kolekci Osmanyho Laffity - 9
(Foto: Oficiální zdroj)

 

"Příjemný byly i krátké černé šaty. Zamilovala jsem si je pro jejich eleganci a pohodlnost zároveň," chválí i další model.

 

Mista v nové kolekci Osmanyho Laffity - 8
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Vzájemné pracovní sympatie završí tím, že fotky z tohoto módního focení se použijí na cover připravovaného debutu, který Mista představí už v listopadu.

 

Mista v nové kolekci Osmanyho Laffity - 10
(Foto: Oficiální zdroj)16 hlasů
Vaše hodnocení