Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Třináctý ročník soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards brzy uzavře registrace. Doporuč svého oblíbeného kadeřníka pro získání prestižního titulu Kadeřník roku, zbývá poslední měsíc.

Nejlepší kadeřníci roku se chystají na Hairdressing Awards 2013

Czech & Slovak Hairdressing Awards - 4
zdroj: oficiální zdroj Czech & Slovak Hairdressing Awards - 4
aktualizováno 09.11.2013, 00:00 | 09.11.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Třináctý ročník soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards brzy uzavře registrace. Doporuč svého oblíbeného kadeřníka pro získání prestižního titulu Kadeřník roku, zbývá poslední měsíc.

Letošní ročník soutěže Kadeřník roku je již třináctý ročník a Schwarzkopf Professional v něm vyhlašuje třináct soutěžních kategorií. Magická třináctka tedy bude provázet celou soutěží.

 

Těšit se můžete na jedinečnou kadeřnickou show loňské vítězky Jany Burdové, která se se soutěží loučí a po trojnásobném vítězství soutěže Kadeřník roku vstupuje do Síně Slávy.

 

Czech & Slovak Hairdressing Awards - 1
(Foto: oficiální zdroj)

 

Prestižní a nezávislá soutěž Hairdressing Awards vznikla ve Velké Británii v roce 1985 a v současnosti se koná v patnácti zemích světa pod záštitou Schwarzkopf Professional, divize mezinárodní společnosti Henkel. Soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards se může účastnit každý kadeřník z České republiky a ze Slovenska, bez ohledu na značku, se kterou pracuje. Nezávislá porota hodnotí fotografie soutěžních účesů podle anonymních kódů, což zaručuje dokonalou objektivitu.

 

Czech & Slovak Hairdressing Awards - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak vybrat správného kadeřníka?
Nejčastější problémy s vlasy: Máme řešení!
Kadeřníci předvedli skvělou show

Doma.cz: Pejskové u kadeřníka! Nechybí melír, depilace uší či manikúra

 

„V loňském roce se celý galavečer Kadeřníka roku přizpůsoboval svým stylem a formátem světové premiéře vlasových trendů Essential Looks. Rádi bychom docílili slavnostního večera, který si však udrží svoji dynamiku a spád z minulých let. Věřím, že se nám tato kombinace podaří naplnit a už nyní se těším na magický třináctý galavečer“ říká Lucie Záhorcová, PPS Manažerka Schwarzkopf Professional a organizátorka soutěže. Porota zasedne v lednu 2014. Výsledky pak budou vyhlášeny na slavnostním galavečeru v Praze, který je plánován na duben 2014.

 

Czech & Slovak Hairdressing Awards - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Soutěžící mohou posílat přihlášky a své práce do 30. listopadu 2013. Musí jít o práce vytvořené exkluzivně pro Czech and Slovak Hairdressing Awards 2013 odpovídající všem soutěžním pravidlům. Více o podrobných podmínkách a pravidlech naleznou soutěžící na webových stránkách www.hdainfo.eu a ve vstupní brožuře distribuované obchodními zástupci Schwarzkopf Professional.

 

Czech & Slovak Hairdressing Awards - 5
(Foto: oficiální zdroj)2 hlasů
Vaše hodnocení