Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chceš být in, ale nevíš, jaké oblečení ti tvou image kazí? Podívej se, jestli nemáš některý z uvedených kusů doma i ty.

Nejnemožnější kousky, které do šatníku nesmí

aktualizováno 18.05.2012, 15:54 | 18.05.2012, 00:00 | tej

Chceš být in, ale nevíš, jaké oblečení ti tvou image kazí? Podívej se, jestli nemáš některý z uvedených kusů doma i ty.

Každý styl má něco do sebe. Je jedno, jestli chodíš ve společenském, nebo hippies oblečení. Důležité je, aby ses v tom cítila dobře ty sama. Jsou ovšem kousky, které nesluší nikomu a měly by se rovnou vyhodit (nebo vhodně vyměnit).

 

Malé oblečení

 

Je sice hezké, že na sebe nasoukáš kalhoty, které jsi nosila před pěti lety a pěti kilogramy zpátky. Jenže opravdu si myslíš, že jsou přetékající špíčky a maximálně přetažené kalhoty opravdu přitažlivé? Přiznej si, že máš větší velikost než třeba v patnácti a zařiď se podle toho. Není hezké, když jsi nasoukaná do těsného oblečku a nemůžeš se pořádně ani nadechnout, aby ti neuletěly knoflíky.

 

 

Roztrhané oblečení

 

Chápeme, že máš k nějakému oblečení citový vztah a nedokážeš ho jen tak vyhodit. Ať už se jedná o skvělé tričko z Ameriky nebo od miláčka. Jenže je opravdu nutné ho neustále nosit a to i v případě, že je celé rozervané? Nemusíš ho přeci vyhazovat. Nos ho na spaní, doma, ale opravdu ne do školy či do práce. Samozřejmě nemáme na mysli módně natržené oblečení, ale spíš staré a obnošené, které se častým praním natrhalo.

 

Nemožné vzory a kombinace

 

Jsou vzory, které byly moderní za našich babiček. Dnes už moderní opravdu nejsou a zřejmě už ani nebudou. Určitě nemáme na mysli puntíky, ale vzory, které jen tak někde nevidíš.Stejné to je s barevnými kombinacemi, které se k sobě naprosto nehodí! (klasická modrá+ klasická zelená (záleží na odstínech, ale pokud nechceš vypadat jako mořský tvor,...)

 

Křiklavé kombinace

 

Na křiklavých barvách určitě není nic špatného, zvlášť, pokud chceš být středem pozornosti. Jenže opravdu není zrovna hezké, když si ke křiklavě růžovým kalhotám vezmeš křiklavě růžové triko. Tyto zářivé barvy kombinuj raději s černou, šedou nebo bílou.

 

 

Miniaturní zakrytí těla

 

Chceš působit dojmem lehké děvy? Určitě ne. V tom případě není zrovna nejhezčí, když na sebe navlékneš miniaturní šaty s volnými zády a boty na deseticentimetrovém podpatku. Nikdo ti nebude vyčítat minisukně nebo hluboký výstřih, ale opravdu je nutné zkombinovat tohle všechno dohromady?

 

Oblečení dle věku

 

Výběr oblečení by se měl také lišit v rámci tvého věku. Jistě není vhodné, aby třináctiletá holka nosila boty na podpatku a výstřih až bůhví kam. Stejně tak se lidé dívají na dospělé ženy, které neustále nosí dětské oblečení.

 

Přehnané doplňky

 

Trošku soudná buď také při výběru doplňků. Ať už se jedná o naušnice, prstýnek, pásek nebo brýle. Pokud nejdeš na maškarní, nevol ohromné šperky a neuvěřitelné barevné kombinace. Nápadité šperky jsou krásné, ale chce to trochu myslet.


 8 hlasů
Vaše hodnocení