Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Podařilo se ti někdy v sekáči narazit na super model za pár kaček, který se stal ozdobou tvého šatníku? Možná ano, ale jistě jen párkrát. Našli jsme ale blogerku, která v sekáči loví zásadně ty nejotřesnější modely a přetváří je v originální, tren...

NEUVĚŘITELNÉ! Z hadrů ze sekáče skvělé modely za pár kaček

DIY: Super outfit za babku
zdroj: refashionista.net DIY: Super outfit za babku
aktualizováno 15.07.2014, 12:42 | 15.07.2014, 00:00 | Krasna.cz/trm

Podařilo se ti někdy v sekáči narazit na super model za pár kaček, který se stal ozdobou tvého šatníku? Možná ano, ale jistě jen párkrát. Našli jsme ale blogerku, která v sekáči loví zásadně ty nejotřesnější modely a přetváří je v originální, trendy a neotřelé kousky.

Občas k tomu sice potřebuje jehlu a nit nebo pár hodin u šicího stroje, někdy ale stačí jen nůžky a nebo odvaha, vzít model jinak - třeba široké kraťasy jako šaty na jedno rameno, nebo sukni otočit vzhůru nohama a mít z ní super šaty.

 

DIY: Super outfit za babku
(Foto: refashionista.net)

 

Na blogu refashionista.net prezentuje nejen své povedené proměny pokladů ze sekáče, ale i podrobný návod, jak si takový kousek pořídit také. S trochou šikovnosti ji můžeš napodobit.

 

Fotogalerie

1 / 21 Otevřít fotogalerii

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Neznáte ji? Ona dobývá svět módy!
Šmrncovně oblečená i s kily navíc! Inspiruj se boubelkou Meghan
Krásná i s kily navíc: Buclatá blogerka ti zvedne sebevědomí!
I s kily navíc trendy oblečená
Mikinu k sukni nebo šatům? Elegantní inspirace celebrit


Módní blogerka Jillian Owens tak za módu utratí sotva pár dolarů, ale má šatník plný jedinečných modelů, ve kterých zaručeně nikoho dalšího nepotká.

 

Anketa
Nakupuješ v second handech?
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kim Kardashian v krásném modelu: Skoro jí ale vypadla prsa

Mareš se plácnul přes kapsu: Faltýnové koupil šaty za půl mega2 hlasů
Vaše hodnocení