Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Představujeme vám looky z přehlídek, které proběhly v rámci letošního ročníku slavného New York Fashion Week, jedné z nejzajímavějších fashion událostí roku.

New York Fashion Week: Profesionální looky plné fantazie

Líčení podle New York Fashion Week - 18
zdroj: oficiální zdroj Líčení podle New York Fashion Week - 18
aktualizováno 25.02.2015, 14:13 | 25.02.2015, 12:38 | Krasna.cz/trm

Představujeme vám looky z přehlídek, které proběhly v rámci letošního ročníku slavného New York Fashion Week, jedné z nejzajímavějších fashion událostí roku.

Tyto looky, na kterých se podílela Margita Skřenková, vizážistka Maybelline New York, jsou kreativní a neotřelé. Přečtěte si detailní návod, jak je snadno vytvořit. Margita vzkazuje: „Nebojte se experimentovat a tvořit. Buďte kreativní a nechte se inspirovat! O to jde v módě především.“ Looky z New York Fashion Week by neměly zůstat jen na přehlídkových molech. Přeneste je směle do ulic!

 

CUSTO BARCELONA

 

Líčení podle New York Fashion Week - 10
(Foto: oficiální zdroj)


Chcete look jako z přehlídky Custo Barcelona? Vytvořit takový look je velmi jednoduché. Pleť sjednoťte makeupem, použijte korektor tam, kde je třeba, obočí vyčešte a zafixujte bezbarvou řasenkou (zkuste napříkad Great Lash od Maybelline New York). Na horním víčku naličte tenkou oranžovou linku těsně u řas.

 

Líčení podle New York Fashion Week - 7
(Foto: oficiální zdroj)

 

Linku ukončete u vnějšího koutku oka, neprotahujte. Pokud nemáte oranžovou tužku, vypomůžete si oranžovou konturovací tužkou na rty. Řasy nechte čisté, ale pokud se bez řasenky neobejdete, protáhněte je jednou vrstvou řasenky. Neotřelé líčení, ale efektní a moc krásné. Nebojte se toho!

 

Líčení podle New York Fashion Week - 9
(Foto: oficiální zdroj)

 

BROCK

 

Líčení podle New York Fashion Week - 21
(Foto: oficiální zdroj)


Minimalistický make-up se perfektně hodí k minimalistické kolekci značky Brock. Ovšem i přirozený, prozářený make-up není jen tak. Důležitá a prvotní je opravdu bezchybná, pěstěná pleť. Nejprve naneste hydratační krém, který do pleti důkladně vmasírujte. Potom přichází na řadu korektor, který se vklepá jen tam, kde je potřeba. Pokud chcete pleť sjednotit celou, použijte BB krém, například Dream Fresh BB cream od Maybelline. Žádný pudr, pleť nechte lesklou a fresh.

 

Líčení podle New York Fashion Week - 20
(Foto: oficiální zdroj)

 

Nad lícní kostí rozetřete mastný stín (zde je použitý Color Tattoo v odstínu Barely Branded), který dokonale rozjasňuje. Naneste ho také do vnitřních koutků oka, na hřbet nosu a nad horní okraj rtů. Na horní víčko naneste jen mastný hnědý stín, který aplikujte prstem. Obočí vyčešte a zafixujte transparentní řasenkou na obočí (zkuste třeba novinku Brow Drama od Maybelline). Tvářenku v růžovém odstínu naneste na jablíčka tváří, rty zvláčněte balzámem a je hotovo. Tento look sluší každé ženě. Pokud chcete hodně jemný look zvýraznit, stačí použít černou řasenku.

 

NANETTE LEPORE

 

Líčení podle New York Fashion Week - 29
(Foto: oficiální zdroj)


Tohle je jeden z nejvýraznějších looků, který letos Margita Skřenková na NYFW líčila. Pleť bylo nutné modelkám důkladně hydratovat, prozářit a zjemnit ještě před samotným líčením. Je použito jen minimum make-upu, v podstatě pouze korektor, který je ve středové části zafixován pudrem. "Obočí je vyčesané a zafixované novou transparentní řasenkou na obočí Brow Drama. Žádná tvářenka, zato spousty řasenky – dokonce 3 druhy, a to klasická Colossal, Plumed up Colossal a nová Lash Sensational. Na rty naneste ještě před líčením balzám Baby lips pro zjemnění a hydrataci. Poté můžete bez obav nanést krásnou výraznou rtěnku Color Sensational v odstínu Hot Plum. Pokud chcete být precizní, naneste ji štětečkem," doporučuje vizážistka, jejíž další tipy a tutorialy najdeš na mtrends.cz.

 

Líčení podle New York Fashion Week - 25
(Foto: oficiální zdroj)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Líčení podle Hlasu: Nalič se v retro looku
Naše vlastní módní přehlídka! REPORTÁŽ a rady, jak takovou akci zorganizovat
Přehlídka Victoria´s Secret 2014 - nuda, nebo oživení?

 

BAJA EAST

 

Líčení podle New York Fashion Week - 4
(Foto: oficiální zdroj)


Tento kreativní a výtvarný look vytvořil Yadim Carranza, šéf líčení v Maybelline NY, pro dvojici návrhářů z Baja East. Jako vždy je nutné pleť před líčením důkladně hydratovat a na rty nanést balzám.

 

Líčení podle New York Fashion Week - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

Pleť sjednoťte make-upem. Jestli chcete působit trochu opáleněji, použijte o odstín tmavší make-up. Přes obě víčka i přes nos naneste tlustým štětcem hnědý stín - vytvořte rozstínovaný pruh (masku), který ukončete těsně nad obočím. Mrkací víčko vystínujte bronzovější hnědou a do koutku oka naneste bohatou vrstvu zlatého stínu. Když štětec předem trochu zvlhčíte, odstín bude bohatší a svítivější.

 

Líčení podle New York Fashion Week - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Bílá čára je vytvořená speciální barvou na obličej.

 

Líčení podle New York Fashion Week - 3
(Foto: oficiální zdroj)

 

Obličej rozsviťte rozjasňovačem, například mastným stínem na oči Color Tattoo v odstínu Barely Branded. Pokud si s tímto výstředním lookem na ulici netroufnete, inspirujte se jím!5 hlasů
Vaše hodnocení