Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chceš být letošní jaro stylová? Vytáhni ze skříně oranžové kousky a vhodně je skombinuj. Řekneme ti jak!

Oranžová je barvou jara: jak ji nosit a kombinovat

Oranžová - 2
zdroj: www.polyvore.com Oranžová - 2
aktualizováno 04.04.2012, 10:42 | 04.04.2012, 10:40 | tej

Chceš být letošní jaro stylová? Vytáhni ze skříně oranžové kousky a vhodně je skombinuj. Řekneme ti jak!

Máš ráda zářivé barvy a snažíš se být vždy vidět na kilometry daleko? V tom případě tě potěší, že je oranžová opět in! Letošní jaro této zářivé barvičce přímo patří. Chceš vědět, který její odstín prý bude letět ze všeho nejvíc? Je to mandarinkové tango! Stylová ovšem budeš ve všech odstínech této pronikavé barvičky. Je zcela jedno, zda si zvolíš oranžové šaty, sukni, triko, mikinu nebo jen boty.

 

Oranžová - 1
(Foto: www.polyvore.com )

 

K čemu se oranžová hodí?

 

Obrovskou nevýhodou této barvičky je fakt, že se nejedná o univerzální barvu, a tak se nehodí ke všemu. Mezi nejvhodnější kousky patří bezesporu všechny univerzální barvy (černá, bílá, šedá). Oranžovou ovšem můžeš skombinovat i s dalšími barvičkami, jako je třeba béžová, červená, žlutá, neonově modrá, starorůžová a tmavě hnědá. Určitě nebude ani vadit, když si k oranžovému triku oblékneš modré džíny.

 

Oranžová - 3
(Foto: www.polyvore.com )

 

Různé odstíny

 

Existuje spoustu oranžových odstínů a dokonce je můžeš kombinovat dohromady, ale dej si na to pozor. Určitě není pěkné, když máš křiklavě oranžové kalhoty a do toho ještě oranžové triko. Chceš být celá v oranžové? Vol si nejtmavší odstíny této barvy s těmi nejsvětlejšími, ale i tak bys to neměla zbytečně přehánět.

 

Oranžová - 5
(Foto: www.polyvore.com )

 

Doplňky

 

Netoužíš po oranžové garderóbě od hlavy k patě? Svůj outfit můžeš vhodně doplnit pouze o doplňky v podobě přívěsků, náramků, pásku, šátků, kabelek, čelenek a dalších stylových kousků.

 

Oranžová - 4
(Foto: www.polyvore.com )

 

Líčení

 

Oranžová se do líčení příliš nehodí, můžeš jí sice použít jako oční stíny, ale najdeš daleko vhodnější odstíny. Namaluj si oči třeba hnědou, béžovou, bronzovou, žlutou nebo meruňkovou barvičku.

 5 hlasů
Vaše hodnocení