Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Videoportál Nova Plus připravil zbrusu nový pořad s názvem Street modelky, ve kterém si náhodné kolemjdoucí dívky vyzkouší roli modelek. Co o projektu prozradili jeho tvůrci?

Perfektní proměna stylu přímo na ulici: Sleduj nový pořad Street modelky!

Vložit video na:

aktualizováno 18.04.2018, 15:51 | 18.04.2018, 15:51 | TV Nova

Videoportál Nova Plus připravil zbrusu nový pořad s názvem Street modelky, ve kterém si náhodné kolemjdoucí dívky vyzkouší roli modelek. Co o projektu prozradili jeho tvůrci?

Už 19. dubna přinese videoportál Novaplus.cz další ze svých původních pořadů. Po hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů přichází pořad Street modelky s moderátorkou Snídaně s Novou Zorkou Hejdovou.

 

Street modelky - 5
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

 

Tým profesionálů vybere v ulicích hlavního města náhodnou kolemjdoucí a během krátké doby ji nalíčí, učeše a vytvoří styling tak, aby vypadala na finální fotce jako profesionální modelka. „Baví mě pořady, kde se pracuje s lidmi z ulice a můžeme je tak překvapit, vytvořit jim zážitek. Celkově mě baví ta myšlenka, že ukážeme ženám, že můžou vypadat jako modelky. Stačí pár pomocníků a jsou někde úplně jinde,“ říká o pořadu Street modelky Zorka Hejdová.

 

Street modelky - 7
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

 

Cílem nového pořadu není účastníky kompletně měnit, ale podtrhnout to, co je na nich zajímavé. Ukázat triky v oblékání, líčení a nafotit profesionální fotografie, aby byl výsledek fantastický.

 

„Street modelky jsou pořad, kde ukazujeme ženám, holkám a dívkám, že vzorům, ke kterým ony vzhlíží nebo těm ženám z titulek časopisů, se můžou velmi snadno přiblížit. Spousta žen se nelíčí, nebo se neumí obléknout tak, aby podtrhly svoje přednosti. I o tom je náš pořad, nejde jen o proměnu, my neděláme z "ošklivek" krásky. Každá žena je hezká a my je učíme, jak na to upozornit, aby se jako modelky opravdu cítily, přestože jimi nejsou,“ dodává moderátorka.

 

Street modelky - 4
(Foto: Hair studio Honza Kořínek)

 

Pořad vzniká v externí produkci Honzy Kořínka, který má s podobnými formáty bohaté zkušenosti. „Náš produkční tým je velmi silný a podařilo se nám i do tohoto formátu získat nejlepší profesionály z různých oborů. Street modelky zapadají do našeho konceptu ukazovat Česku, že všechny ženy jsou krásné,“ vysvětluje kadeřník a majitel produkční společnosti Honza Kořínek.

 

Nový online pořad Street modelky sledujte od 19. dubna každý čtvrtek na Novaplus.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení