Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chceš na ples nevšední nail design? Víme o jednom, který vypadá luxusně, ale přitom není nijak složitý. Nauč se ho s námi.

PLESOVÝ SERIÁL: Luxusní perličkový nail design

Caviar nail design - 26
zdroj: oficiální zdroj Caviar nail design - 26
aktualizováno 16.11.2012, 00:00 | 16.11.2012, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Chceš na ples nevšední nail design? Víme o jednom, který vypadá luxusně, ale přitom není nijak složitý. Nauč se ho s námi.

Miluješ upravené nehty? Chceš ale něco originálního, možná i bláznivého nebo vtipného? Vyčaruj si nádherné, a zejména skutečně originální nehty úplně sama.


Dokonalé nehty: Začínáme!

 

Prvním krokem ke zvládnutí tohoto umění, jsou upravené nehty. Pokud máš nehty přirozené, nejdříve je uprav pilníkem do požadovaného tvaru - můžeš si vybrat mezi dlouhými nehty, úplně krátkými, zaoblenými hranami, nebo rovným zbroušením nehtu do tvaru čtverce, případně si opiluj nehet do špice. Jak jen chceš!


Aby tvé nehty a ruce působily pěstěně, nezapomeň ani na kůži v okolí nehtů, kterou je třeba ošetřit, zatlačit, a případně zbylou a suchou kůži opatrně odstranit kleštičkami. Poté, co se umělecky vybouříš lakem na nehty, nezapomeň kůži kolem nehtů ošetřit speciálním olejem. Celé ruce natři krémem, abys suchou, popraskanou kůží nepokazily celý dojem.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Vypěstuj si se mnou krásné nehty!
Zarůstají ti nehty? Skoncuj s tím!
Skoncuj s nehezkou kůžičkou kolem nehtů

 

Pár rad pro dokonale nalakované nehty

 

Pokud máš gelové nehty, máš výhodu - nalakování vydrží déle, nebude se olupovat a bude odrůstat pomaleji - spolu s tvým nehtem. Pokud jsi zastáncem přirozených nehtů, ale tvé se velmi lámou, můžeš si v nehtovém studiu nechat na nehty nanést jemnou vrstvu gelu. Ta nehty zpevní a tvé umění déle vydrží.

 

NÁŠ TIP: Nakupuj na slevových serverech! Dokonalé nehty můžeš mít za pár korun

 

Malujeme

 

Vyber si nějakou tématiku. Tvoje nehty mohou být elegantní, sexy, provokativní, ale i vtipné. Inspirujte se na webu, nebo si vymyslete něco vlastní. Inspiraci nalezneš i v následující galerii.

 

Fotogalerie

1 / 32 Otevřít fotogalerii

 


Velmi trendy je například, když si jeden nehet na každé ruce nalakuješ nebo vyzdobíš trochu jinak. Zlaté pravidlo ale zní: nehet musí ladit s ostatními.

 

Jeden odlišný nehet můžeš ozdobit nyní velmi populární "kaviárovou" technikou. Hodí se ale i na všechny nehty. Právě na ples či do tanečních je ideální, protože barvu perliček na nehtech můžeš sladit se štrasovými či korálkovými ozdobami tvých šatů, bot, šperků nebo kabelky. Budeš za hvězdu.

 

Caviar nail design - 22
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

GALERIE: Trend nebo hnus? Šokující Duckfeet nail design
Jednoduchá, ale krásná manikúra? Zkus přechod barev
Ozdob si svoje nehty, aby ladily s podzimem

 

Co potřebuješ?

 

Lak vhodné barvy a speciální zdobící korálky. Můžeš zvolit jen perličky jedné barvy, nebo si vyhrát s barevnými kombinacemi. Smícháním korálků vytvoříš nápadnější nail design, pokud máš čas, vytvoř si na nehtech skládáním korálků různé motivy.

 

Nehet přetři lakem a pak na něj miniaturní perličky jednoduše postupně syp. Nezapomeň použít nějakou podložku, třeba misku, ať nepoutrácíš ty korálky, které se na nehet nepřilepí. Pokud chceš tvořit různé ornamenty nebo použít jen několik málo korálků, pomož si špachtličkou, pinzetou, nebo obyčejným párátkem. Celé dílko nechej dobře zaschnout a pro jistotu ho přelakuj ještě bezbarvým lakem, aby ti jednotlivé korálky neopadávaly.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Doma.cz radí:

Máte lámavé a třepivé nehty? Pozor na skryté nemoci
Velký test laků na nehty: Nejdražší neznamená nejlepší!

 

Detailní návod na perličkový nail design najdeš v následujícím videu.

 

 

Podívej se i na další inspirativní video. Klidně můžeš mít každý prst jinak ozdobený, nebo si pohrát s barevnými kombinacemi.

 8 hlasů
Vaše hodnocení