Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Plesová sezona a rafinované šaty si často žádají speciální prádlo. Nemáš ale zrovna peníze na nákup samodržící podprsenky bez ramínek nebo bez zad? Víme, jak si ji jednoduše vyrobit.

Potřebuješ pod šaty podprsenku bez zad? Vyrob si ji! DIY video-návod

DIY: Podprsenka be zad
zdroj: YouTube.com DIY: Podprsenka be zad
aktualizováno 28.01.2016, 00:23 | 28.01.2016, 00:23 | Krasna.cz/trm

Plesová sezona a rafinované šaty si často žádají speciální prádlo. Nemáš ale zrovna peníze na nákup samodržící podprsenky bez ramínek nebo bez zad? Víme, jak si ji jednoduše vyrobit.

Budeš potřebovat jen nějakou starší podprsenku - důležité je, aby ti seděly košíčky, lem může být klidně odrbaný, stejně přijde pryč. K ruce si vezmi ještě ostré nůžky, špendlíky, jehlu a niť v barvě podprsenky.

 

Náš tip: Ideální je pod šaty jednobarevná, hladká podprsenka, bez různých ozdobných švů nebo krajek. Pod hladkou látkou šatů se ti nebude nikde nic rýsovat nebo prosvítat.


Z podprsenky potřebujeme jen košíčky a ramínka, zadní část, obvod podprsenky, pečlivě po obou stranách košíčků odstřihni. Dávej si pozor, ať nenastřihneš jemnou látku košíčků, aby se nezačala třepit. Stejně tak z obvodu ustřihni i ramínka (ale na přední straně košíčků je samozřejmě nechej.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak poznat, že ti nesedí podprsenka
Ideální podprsenka pod každé oblečení
ZÁZRAČNÁ PODPRSENKA: Zvětší prsa o tři čísla!
Jak a s čím kombinovat ostnatou podprsenku?


Uvolněný konec ramínek přišij na spodní vnitřní stranu košíčku - do místa, kde je kostice. Doporučujeme je nejprve na zkoušku přišpendlit a (opatrně) vyzkoušet, jak dlouhé je potřebuješ, aby ti podprsenka dobře seděla a nesklouzávala. Nesmí se nepříjemně zařezávat a omezovat tě v pohybu, ale musí sedět pevně, aby ses na ni mohla i při tanci spolehnout.


Když máš vyměřeno, můžeš ramínko přišít. A máme hotovo.
Pro lepší představu se podívej na video-návod. 4 hlasů
Vaše hodnocení