Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nebaví tě holit se obden žiletkou, na epilátor jsi ale moc velká citlivka? Zkus úplnou novinku v holení.

Revoluce v holení: zkus depilační pružinu

Depilační pružina
zdroj: oficiální zdroj Depilační pružina
aktualizováno 10.03.2012, 00:00 | 10.03.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Nebaví tě holit se obden žiletkou, na epilátor jsi ale moc velká citlivka? Zkus úplnou novinku v holení.

I k nám konečně dorazila jednoduchá, rychlá a přirozená metoda, která ti pomůže zbavit se chloupků. Ideální je pro odstraňování nepříjemného porostu v obličeji.

 

 

Její výhodou, oproti jiným metodám, je že odstraňuje i velmi jemné chloupky. Holení pružinou nijak zvlášť nebolí a nedráždí pokožku, nezpůsobí ti vyrážku, zčervenání ani podráždění. Nemusíš tedy řešit, kdy se holit.


Depilační pružina je ideální na tváře, bradu, horní a dolní ret a krk, při opakovaném použití se můžeš těšit i na trvalý efekt epilace.

 

Depilační pružina
(Foto: oficiální zdroj)


Pružina funguje na podobném principu jako holení nití, snadněji se s ní ale zachází, navíc ji máš vždy po ruce, na rozdíl od nitě ideální délky a tloušťky. Pružina není bohužel tak přesná jako niť, nehodí se tedy k vytrhávání obočí.

 


Depilační pružinu seženeš zhruba za tři sta korun, mrkni ale na slevové servery, kde ji můžeš pořídit i za polovinu.4 hlasů
Vaše hodnocení