Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Růžovo-zlaté nebo rubínové odlesky, havraní hříva, ledově stříbrná popelavá nebo krémová blond – to jsou trendy barvy vlasů pro rok 2018. Pokud ovšem chcete být letos skutečně in, dotáhněte svůj look k dokonalosti a s barvou vlasů perfektně slaďte...

Růžová, havraní i ledově stříbrná: Tyhle hřívy zavládnou roku 2018

Barvené vlasy
zdroj: oficiální zdroj Barvené vlasy
aktualizováno 19.02.2018, 00:38 | 19.02.2018, 00:38 | Krásná.cz

Růžovo-zlaté nebo rubínové odlesky, havraní hříva, ledově stříbrná popelavá nebo krémová blond – to jsou trendy barvy vlasů pro rok 2018. Pokud ovšem chcete být letos skutečně in, dotáhněte svůj look k dokonalosti a s barvou vlasů perfektně slaďte i barvu svého obočí!

Už minulý rok se v módní branži začal skloňovat pojem total look, pod nímž se skrývá celkový trendy vzhled, který ale nezahrnuje jen oblečení, boty, šperky, úpravu vlasů a líčení, ale i módní úpravy řas a zejména obočí. Právě styling obočí je v současné době největším trendem v módní branži a i v České republice vznikají tzv. Brow bary, které se specializují na úpravu řas a obočí.

 

„Barva obočí by měla ladit s barvou vašich vlasů nebo být v rozpětí maximálně o dva odstíny tmavším. Sladění obočí v tónu s vlasy bychom měli vždy svěřit odborníkům v salonech, kadeřnictvích nebo přímo v Brow barech. Právě oni totiž přesně vědí, jak barvu namíchat, aby ladila k našim vlasům, i jak následně upravit obočí, aby nejen skvěle vypadalo, ale také zůstalo přirozeně rostlé a zdravé,“ říká Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil, která se profesně zabývá stylingem řas a obočí.

 

Pokud se tedy letos chystáte na razantní změnu barvy svých vlasů, myslete i na změnu svého obočí! Zaslouží si to a sladění obou se ve vašem finálním total looku rozhodně vyplatí!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Toužíš po okouzlujícím obočí? Základem je správný tvar
Jak na domácí barvení obočí?
První pomoc - špatně vytrhané obočí

 

Jak sladit trendy barvy vlasů 2018 s vaším obočím:

 

1. Havraní pro dramatický look

 

Brunetky mohou podpořit výraznou havraní barvu vlasů inkoustově černou ve stylu vždy dramatické Morticie z rodiny Adamsovy.

 

Havraní hříva
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jak s ní sladit obočí: „V roce 2018 budeme slavit velký návrat černého obočí! A pokud se vám čistě černý odstín omrzí, můžete zkusit i variantu modročerné – nenápadné modré odlesky černé barvy působí sexy nejen na obočí, ale zejména na řasách blondýnek. Jen se připravte na to, že s výrazně tmavým obočím budete působit na své okolí trochu přísněji – tak se nezapomeňte hodně usmívat,“ doporučuje Martina Košťálová.

 

2. Rubínová pro sexy brunetky

 

Sexy brunetkám udělají rubínové odlesky rozhodně dobře! Budou se nosit na několika pramíncích vlasů a měly by být z vaší hřívy hned na první pohled jasně patrné.

 

Bruneta
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jak s ní sladit obočí: Podle odbornice sladíme obočí s touto barvou nejlépe přidáním červené barvy k přírodní hnědé – poměr zvolte dle odstínu barevných pramínků.

 

3. Růžovo-zlatá pro romantičky

 

Tento trend jsme vnímali na konci roku na přehlídkových molech a pokračuje dál a s mnohem větší razancí. Slušet bude všem světlým romantickým typům, u nichž narůžovělé odlesky krásně podpoří zářivou blond barvu vlasů.

 

Růžové vlasy
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jak s ní sladit obočí: „Abychom dosáhli módního růžového odstínu, musíme obočí nejprve odbarvit nebo zesvětlit. Na takto připravené chloupky naneseme směs červené s malým množstvím modré, v poměru zhruba 1:0,2. „Průběžně kontrolujeme intenzitu odstínu – na odbarvené chloupky barvy chytají vždy výrazně rychleji, počítejte zhruba 2 až 4 minuty,” říká Martina Košťálová.

 

4. Kovově lesklá letí

 

Metalické odstíny jsou velmi módní ve všech směrech – v líčení, na nehtech, na doplňcích…, a také na vlasech. Nebojte se kovového nádechu v podobě chladné stříbrné a ty odvážnější se mohou pustit i do modrých nebo růžových odlesků.

 

Jak s ní sladit obočí: U tohoto stylu se neobejdete bez grafitové, kterou můžete použít buď samostatně, nebo přimícháním do ostatních barev, kdy získáte studený „kovový“ odstín. „Barevných odlesků dosáhnete přimícháním malého množství modré nebo červené, pro fialovou obou variant,“ vysvětluje stylistka.


Blondýna
(Foto: oficiální zdroj)

 

5. Blond letos jinak!

 

Už vás nebaví vaše blond barva vlasů, ale do velkého experimentu se pouštět nechcete? Vyzkoušejte některý z letošních dvou blond trendů! Tím prvním je popelavý nádech pro studené typy, druhým pak krémová blond pro ty, jimž více sluší teplé odstíny.

 

Jak s ní sladit obočí: Nejlépe sladíme obočí s touto barvou vlasů odbarvením zesvětlovací pastou přímo pro blondýnky a poté nanesením požadovaného odstínu světlejší barvy.0 hlasů
Vaše hodnocení