Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Při pohledu na proměnu bývalé německé letušky zůstává rozum stát. Kdysi pohledná dívka se změnila k nepoznání. Rozhodně bys netipovala, že jí je 28 let. Za svůj nový vzhled dosud zaplatila 50 tisíc liber. Jejím snem je vypadat jako panenka Barbie,...

ŠÍLENÉ! Chtěla vypadat jako Barbie, ale proměna se vůbec nezdařila!

Martina Big - 2
zdroj: facebook Martina Big - 2
aktualizováno 21.05.2017, 00:26 | 21.05.2017, 00:26 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Při pohledu na proměnu bývalé německé letušky zůstává rozum stát. Kdysi pohledná dívka se změnila k nepoznání. Rozhodně bys netipovala, že jí je 28 let. Za svůj nový vzhled dosud zaplatila 50 tisíc liber. Jejím snem je vypadat jako panenka Barbie, ale do té má stále hodně daleko.

Martina Big má za sebou několikanásobnou úpravu poprsí. Tvrdí, že má největší prsa v Evropě. Její jedinečné implantáty se mohou ještě zvětšovat vstřikováním fyziologického roztoku. 

 

Její největší vášní je solárium a opalovací injekce. Pokožku chce mít co nejtmavší a v samoopalování nezná limity. Momentálně má její pleť mahagonovou barvu. "Chci vypadat jako exotická Barbie. Líbí se mi kontrast světlých vlasů a tmavé pokožky," řekla Martina.


Martinu neodradily komentáře lidí, ani upozornění lékařů. Tvrdě si jde za svým snem. Podporu našla alespoň u přítele Michaela, kterému se líbí. On sám je také velkým milovníkem samoopalování.

 

Podívej se, jak Martina v současné době vypadá.

 

Martina Big - 1
(Foto: facebook)

 

Martina Big - 2
(Foto: facebook)

 

Martina Big - 4
(Foto: facebook)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

DOKONALÁ PROMĚNA: Přestala se cpát pizzou a zhubla o osm velikostí!
Šokující proměna! Kevina ze Sám doma zničily drogy a alkohol
Inspiruj se Rachel! Za jizvy po akné se nestydí, naopak je hrdě vystavuje

 

Martina Big - 5
(Foto: facebook)

 

Martina Big - 6
(Foto: facebook)1 hlasů
Vaše hodnocení