Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Všichni je milujeme! Střapaté náušnice si podmanily celý svět a můžeme je vídat na uších celebrit, blogerek, ale i obyčejných smrtelníků. Jsou hravé, barevné a dodají každému outfitu ten správný šmrnc. Dobrou zprávou je, že si je můžeš snadno vyro...

STŘAPATÉ NÁUŠNICE jako trend roku! Vyrob si je za pár kaček

Střapaté náušnice
zdroj: Pinterest Střapaté náušnice
aktualizováno 07.09.2017, 00:35 | 07.09.2017, 00:35 | Krásná.cz

Všichni je milujeme! Střapaté náušnice si podmanily celý svět a můžeme je vídat na uších celebrit, blogerek, ale i obyčejných smrtelníků. Jsou hravé, barevné a dodají každému outfitu ten správný šmrnc. Dobrou zprávou je, že si je můžeš snadno vyrobit.

Proč platit za něco, co si můžeš vytvořit z pár základních pomůcek.

 

Klasické náušnice


Co budeš potřebovat:
Celou bavlnku
Dva malé zlaté kroužky
Kruhovou náušnici

 

Střapaté náušnice
(Foto: Pinterest)

 

Jak na to:
Do půlky bavlnky zaveď zlatý kroužek, který by neměl příliš odstávat. Měly by vzniknout dvě stejné poloviny, které přepul tak, aby byl kroužek ve vrchní části.


Pod kroužkem udělej malý uzlík, který obě poloviny udrží na svém místě. Teď už stačí, když konce bavlnky zastřihneš a malý kroužek zavěsíš na kruhovou náušnici.

 

Pokud bys tomuto návodu příliš nerozuměla, pak se podívej na tento foto návod. Uvidíš, že na celém postupu není nic složitého. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vytvoř si ze STARÝCH DŽÍNŮ jedinečné módní kousky! DIY
FLEŠKA v rtěnce? Must have pro všechny stylové holky DIY
DIY: Vyrob si originální šperkovnici

 

Luxusní náušnice


Co budeš potřebovat:
Sadu mini střapců
Náušnicový závěs
Jehlu 
Ostré nůžky

 

Střapaté náušnice
(Foto: Pinterest)


Jak na to:

Vezmi si světlou nit, kterou navlékni do jehli a zauzluj. Následně použij první střapec a veď nit jeho středem. Podobně "nabodni" zbylé dva střapce a nezapomeň udělat konečný uzlík. 

 

Teď už stačí, když si vezmeš náušnicový závěs a provlékneš ho posledním střapcem. Celé náušnice působí velmi luxusním dojmem. Určitě se budou hodit na společenské akce jako je třeba svatba. 1 hlasů
Vaše hodnocení