Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Letní měsíce si žádají nejen vyladěný a lehký outfit, ale také líčení, které se nerozteče vždy, když se rtuť teploměru vyšplhá k tropické třicítce.

Tipy na letní líčení za pár minut bez ČASTÝCH a nevkusných CHYB

Letní portrét
zdroj: Thinkstockphotos Letní portrét
aktualizováno 23.08.2017, 16:12 | 23.08.2017, 16:12 | Krásná.cz

Letní měsíce si žádají nejen vyladěný a lehký outfit, ale také líčení, které se nerozteče vždy, když se rtuť teploměru vyšplhá k tropické třicítce.

Čeho se vyvarovat, aby byl váš make up bezchybný?

 

Minimalizujte počet vrstev

 

Jestli jste v zimě zvyklé používat podkladovou bázi, make-up, korektor, tvářenku i pudr, na to v létě zapomeňte. Přirozené opálení vám zajistí barvu, které není potřeba tolik pomáhat. Využijte maximálně BB krému pro sjednocení barvy, a tvářenky, která vám rozjasní tváře. Více vrstev vám bude akorát na obtíž a musely byste obličej neustále doupravovat. Skvělým pomocníkem jsou také matující ubrousky, kterými stačí jednou či dvakrát denně vysušit T zónu, a pak není třeba, abyste se trápily s pudrem.

 

Dejte si záležet na pohledu

Naprostým trendem posledních let je přirozené, avšak výrazné líčení očí. Omezte tedy křiklavé stíny, tužky na oči nepřirozených barev a nedej bože řasenky se třpytkami apod. Vsaďte na jednoduchou krásu. Pokud nemáte to štěstí, že vás matička příroda obdařila hustými a černými řasami, využijte růstové sérum na řasy. Obočí upravujte pouze natolik, aby nikde nečouhaly chloupky navíc. Držte však přirozenou linii.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

DIY: Snadno a rychle aneb vyrob si vlastní BB krém
5 největších chyb v líčení
Tajemství krásné pleti rapperky Sharloty

 

Hydratujte rty

 

Vybírejte pouze kvalitní balzámy na rty s UV ochranou. Můžete zvolit takové, které jsou lehce zabarvené. V létě letí barvy jako je růžová či perleťová. Na večírky udělejte výjimku a klidně sáhněte po odvážné červené. Přes den však volte lehčí a přirozenější barvy.

 

Při líčení v létě myslete hlavně prakticky. Pokud navíc trávite volné chvíle u vody, určitě nechcete neustále kontrolovat, zda se vám někde něco nerozmazalo. Přirozená krása je navíc nejpřitažlivější.0 hlasů
Vaše hodnocení