Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Také tě mate obrovská nabídka všelijakých kosmetických produktů? Není od věci mít toho hodně na výběr, ale přece jen bys měla vědět, co je ten základ.

KOSMETICKÉ DESATERO PRO HOLKY: Top kosmetika, která by ti doma neměla chybět

Terry Makeup Tutorials
zdroj: YouTube.com Terry Makeup Tutorials
aktualizováno 17.08.2017, 16:46 | 17.08.2017, 16:46 | Krásná.cz / sim

Také tě mate obrovská nabídka všelijakých kosmetických produktů? Není od věci mít toho hodně na výběr, ale přece jen bys měla vědět, co je ten základ.

Brněnská vizážistka Eliška Koblerová pro tebe sestavila top 10 věcí, které považuje za nejdůležitější k vytvoření pěkného looku.

 

PÉČE O PLEŤ - Dříve než se dostaneme vůbec k samotnému líčení, pamatuj na péči o pleť. Neměl by chybět přípravek na odlíčení (voda, mléko, gel). Hned po odlíčení ještě pleť dočisti čistícím tonikem. Při výběru mysli na svůj typ pleti. Pokud si jím nejsi jistá, obrať se na jakoukoli kosmetičku, která ti poradí.

 

Nyní již k samotnému desateru pomocníků pro perfektní nalíčení.

 

MAKE-UP – Při výběru make-upu dbej na to, abys vybrala správný odstín, strukturu a krytí. Pokud máš například hladkou pleť bez pupínků, stačí ti lehký a málo krycí make-up nebo BB krém.

 

KOREKTOR – Ten se používá na prosvětlení obličeje. Měl by být o odstín světlejší, než make-up. Bez korektoru se ale klidně obejdeš.

 

PUDR – Ten je podle Elišky jednou z nejdůležitějších věcí. Pěkně make-up zafixuje a zabrání lesknutí pleti.

 

KONTUROVACÍ PALETKA – Paletka obvykle obsahuje bronzer, tvářenku a rozjasňovač. Kontury hodně ovlivní výsledný vzhled obličeje, proto je určitě nepodceňuj.

 

TUŽKA NA OBOČÍ – Divila by ses, jak úprava obočí dokáže změnit celkový výraz a dojem obličeje. Barva obočí by měl být ideálně o odstín světlejší než barva vlasů.

 

PALETKA OČNÍCH STÍNŮ – Stačí malá se základními barvami, alespoň jeden tmavý a jeden světlý odstín. Hodí se, když chceš trošku oživit nebo obměnit denní look.

 

TUŽKA NA OČI – jakou barvu zvolíš, je čistě na tobě, hodí se černá nebo hnědá. Pokud jsi zkušenější, můžeš vyzkoušet tekuté linky, dej si ale pozor na aplikátor, který by měl být co nejtenčí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Slunce pro krásu, ne pro zlost: Co doopravdy v létě potřebuje tvá pleť?

Chceš vypadat na fotce úžasně? Inspiruj se radami profesionální vizážistky

Přirozený letní make-up krok za krokem

 

ŘASENKA – Konečně to, bez čeho by ženy nemohly existovat. Eliška vždy říká: “Když už nic, tak alespoň použijte řasenku.“ Otevře a rozsvítí oči a dodá tváři zdravější a ženštější výraz.

 

BALZÁM, LESK – Neměla bys zapomínat na hydrataci rtů nějakým balzámem. Lesk na rty bys měla mít neustále ve své kabelce. Během dne se lesk “slíže“ když jíš nebo piješ, proto je důležité mít ho při ruce a doplňovat.

 

DOPLŇKY – Opět důležité. Na nanášení make-upu bys měla mít ve své výbavě houbičku, na pudr štětec a na nanášení očních stínů plochý štětec.0 hlasů
Vaše hodnocení