Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Nevím, zda je úplně správné tvrdit, že silné a přirozené obočí je nový trend, protože vždy se našel někdo, kdo to za in“ považoval již dříve. V poslední době mi ale přijde, že se o tom hodně mluví, a také vídám na fotografiích a na youtube více mo...

Trendy silné obočí – krása, nebo podivnost?

Úprava obočí - 2
zdroj: Thinkstockphotos Úprava obočí - 2
aktualizováno 19.08.2013, 00:00 | 19.08.2013, 00:00 | Krásná.cz/Mersmerize

Nevím, zda je úplně správné tvrdit, že silné a přirozené obočí je nový trend, protože vždy se našel někdo, kdo to za "in“ považoval již dříve. V poslední době mi ale přijde, že se o tom hodně mluví, a také vídám na fotografiích a na youtube více modelek a celebrit, které takhle obočí nosí.

Asi nejznámější nositelka tohoto stylu je v současné době modelka Cara Delevingne, která je teď hodně úspěšná. Možná to bude právě tím, že díky silnému, klučičímu obočí vypadá tak trošku jinak, zapamatovatelně. Některé modelky mají podle mého až příliš podobné rysy, a tak si člověk často těžko zapamatuje tváře – myslím, že u Cary tohle nehrozí.

 

Cara Delevingne
Asi nejznámější modelka se silným obočím. (Foto: isifa.com)

 

Nad tímhle tématem se strhla poměrně velká diskuze, když Maybelline a další kosmetické značky, začaly modelky se silným obočím dávat do reklam a různých marketingových kampaní. To samozřejmě zaujalo spoustu slečen (a nejen je). 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Starej se i o své obočí, ať později nelituješ
Jak na dokonalé obočí?
Víme, jak na líčení pod dioptrické brýle

Záleží na každém, jak se k tomu staví. Někdy je nejlepší zlatá střední cesta – není hezká ani úplně tenoučká linka, stejně tak není vůbec pěkné, pokud má dívka husté a neupravené obočí.

 

Úprava obočí - 4
Podle mne je nejlepší zlatá střední cesta. (Foto: Thinkstockphotos)
 

 

A to je i podmínka tohoto trendu se silným obočím. Pokud ho chci mít, neznamená to, že už si na obočí ani nesáhnu. Důležité je upravit ho do slušivého a správného tvaru, vytrhat obočí tam, kde nemá co dělat (například nad nosem a mimo linku). Zkrátka i o husté obočí se člověk musí starat.

 

Úprava obočí - 3
Ale i o silné obočí se musíš starat! (Foto: Thinkstockphotos)

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
GALERIE: Celebrity si nechaly dorůst obočí!
Na vlastní kůži domácí depilace: Nevyhazujte peníze, vosky ani krémy vůbec nefungují!

Tak jako tak, některým modelkám tenhle módní výstřelek (aspoň v této době, kdy se nosí spíše tenčí obočí) zkrátka sluší, a když to sluší, není důvod, proč se nad tím rozčilovat nebo kroutit hlavou. Podle mě totiž existují i mnohem horší módní trendy.

Jak jsi na tom s tímhle trendem ty? Vytrháváš si obočí spíše do tenčí linky, nebo ho necháváš více přirozené?4 hlasů
Vaše hodnocení