Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jaké účesy se budou nosit tento podzim a zimu? Zapátrali jsme v trendech předních českých salónů a značek a přinášíme ti výběr toho nejlepšího. Tentokráte z dlouhých vlasů. Inspiruj se.

Trendy účesy podzimu: to nej pro DLOUHÉ vlasy

Trendy účesy pro dlouhé vlasy
zdroj: Oficiální zdroj Trendy účesy pro dlouhé vlasy
aktualizováno 22.10.2011, 23:37 | 19.10.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Jaké účesy se budou nosit tento podzim a zimu? Zapátrali jsme v trendech předních českých salónů a značek a přinášíme ti výběr toho nejlepšího. Tentokráte z dlouhých vlasů. Inspiruj se.

Dlouhovlásky zažívají velký návrat do historie i retro inspiraci jednotlivými módními dekádami.Účesová kolekce pro nadcházející sezónu čerpají inspiraci z těch nejoblíbenějších účesů pro jednotlivá desetiletí, které představuje v novém, moderním pojetí. Dokazuje, jak tyto účesy zůstávají stále aktuální, i při současných vlasových trendech.

 

Trendy účesy Nivea podzim/zima 2011/2012 - 9
(Foto: Oficiální zdroj)


Jedním příkladem nadčasové klasiky je mikádo, které ženy s oblibou nosí již několik staletí, a podle všeho si svoji velkou oblibu zachová i do budoucnosti. Lehce zvlněné má dnes, stejně jako kdysi, své čestné místo v záři reflektorů i na červených kobercích. I dnes se tedy s vlastním moderním přístupem stále vracíme ke stejným technikám. Jaké je tajemství nadčasového účesu? Právě jeho jednoduchost - ta přetrvá staletí.

 

Glamrock Baby

 

Trendy účesy kadeřnictví Bomton podzim/zima 2011/2012 - 6
(Foto: Oficiální zdroj)


Styl à la glamrock působí ležérním, nedbalým dojmem. Měkčí a plnější odrostlá ofina, kterou lze upravit i na patku, je střižena od temene a napojuje se na ostatní vlasy kolem obličeje. Spodní linie je plná. Vlasy po stranách nejsou sestříhány. Tmavé vlasy jsou doplněny světle hnědou čokoládovou barvou tón v tónu. V postranních partiích jsou diagonálně vytvořeny měděnofialové trojúhelníkové sekce pro dosažení zajímavého kontrastu. Barva působí odmytě, vyšisovaně.

 

Trendy účesy kadeřnictví TONI & GUY podzim/zima 2011/2012 - 9
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Twistet Luxe

 

Trendy účesy Schwarzkopf podzim/zima 2011/2012 - 11
(Foto: Oficiální zdroj)


Přemrštěný, energický a extravagantní trend Twisted Luxe si vybírá ty nejpřiléhavější a nejvíce sexy prvky z přehlídkových mol, ale odhaluje v nich i stinnou stránku dekadence. Spojení okouzlující milovnice večírků a dívky, která se ráno probudí s lehce rozcuchanými vlasy. Pro ženy, které jsou vyrovnané a neřeší maličkosti. Z účesu zároveň vyzařuje nedbalá elegance. Styl rockové hvězdy se mísí s výraznými a velmi intenzivními barvami (jako je platinová blond, havraní černá nebo sladká růžová), působí velmi přepychově a zároveň trochu ztřeštěně.

 

Trendy účesy Schwarzkopf podzim/zima 2011/2012 - 9
(Foto: Oficiální zdroj)


Neobyčejné kouzlení

 

Trendy účesy pro dlouhé vlasy
(Foto: Oficiální zdroj)


Dlouhé vlasy mají oproti kratším sestřihům jednu výhodu – dá se s nimi báječně kouzlit a dát prostor své fantazii a kreativitě. Neboj se toho a zkus z obyčejného copu zaplést originálnější designový vlasový poklad, vyhraj si se zajímavými drdůlky. Upravené, čerstvě umyté a zdravé vlasy vypadají dobře, když jsou jen rozpuštěné, ale proč občas nezazářit s něčím složitějším, co dá vyniknout tvé tváři?

  

Trendy účesy Nivea podzim/zima 2011/2012 - 8
(Foto: Oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Trendy účesy podzimu: to nej pro KRÁTKÉ vlasy
Trendy účesy podzimu: to nej pro POLODLOUHÉ vlasy

 

 

Rock & Roll Baby

 

Trendy účesy Nivea podzim/zima 2011/2012 - 10
(Foto: Oficiální zdroj)

 

50. léta byla i v účesech ve znamení hravosti, zábavy a mládí. Jedním z nejoblíbenějších účesů té doby byl vysoko vyčesaný ohon. Do módy přišlo tupírování a propracované tvary. Tato moderní varianta, která kombinuje ohon s natupírovaným drdolem, se na temeni tyčí vysoko do výšky a zároveň ponechává zbytku účesu jemný a ležérní nádech. Účes působí moderně díky výrazné ofině a také jednoznačně módní rudé barvě.

 

Jak vlasy upravit:


Krok 1: Ofinu vysuš fénem pomocí velkého kulatého kartáče. Zbývající vlasy vysuš v předklonu a zároveň pročesávejte kartáčem s přírodními štětinami. S foukáním začni u kořínků a foukej vlasy směrem od hlavy, docílíš tím většího objemu a pohybu.
Krok 2: Vlasy stáhni do vysokého ohonu. Vlasy natoč na velké nahřívací natáčky. Nech vychladnout, teprve poté natáčky sejmi.
Krok 3: Hřebenem vlasy natupíruj. Získáš pevnější tvar a účes bude plnější.
Krok 4: Vlasy v ohonu rozděl na dva díly. Oba díly přehni směrem dopředu a sponkou připni jejich konce těsně před gumičku, která drží ohon. Okraje účesu nech načechrané, tím docílíš moderního vzhledu. Hotový účes zafixujte lakem na vlasy.

  

Hippie

 

Trendy účesy Nivea podzim/zima 2011/2012 - 11
(Foto: Oficiální zdroj)

 

70. léta byla érou, která kladla velký důraz na pocit pohodlí a uvolněnosti. Vlasům nejvíce slušela jejich přirozenost. Šlo hlavně o to, aby získaly co nejvíce pohybu. „Naše varianta tohoto účesu dokonale odpovídá této sezóně, vlasy vypadají a působí prostě nádherně. Jemné a měkké pěšinky spolu s přirozenými vlnami dodávají tomuto účesu moderní a nenucený vzhled, a s jemně spletenými pramínky jej můžete použít pro jakoukoliv příležitost,“ říká vlasová stylistka Sally Brooks.

 

Trendy účesy Nivea podzim/zima 2011/2012 - 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Jak vlasy upravit:

 

Krok 1: Po nanesení pěnového tužidla vlasy vyfoukej fénem v předklonu, abys docílila maximálního pohybu.
Krok 2: Uprostřed vytvoř pěšinku. Použij kulmu s malým průměrem. Vlasy natáčej směrem od obličeje po obou stranách až ke středu zátylku.
Krok 3: Pak se předkloň a vlasy protřep, aby vlny získaly jemnější rysy a přirozený tvar.
Krok 4: Na obou stranách pěšinky spleť drobné copánky a na zátylku je jednoduše připni sponkou. Hotový účes zafixujte lakem na vlasy, aby vydržel co nejdéle.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pořiď si nový účes díky SUPER SLEVÁM

 

Krása starých časů

 

 

Prvky odkazující na minulost dominují módě již řadu let. V tomto případě si vlasy dle současného trendu ponechávají svoji přirozenou kvalitu a lesk, a díky lehce zvýrazněnému tónu nás vrací o pár let zpět.

 

Trendy účesy Nivea podzim/zima 2011/2012 - 5
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Jak vlasy upravit:


Krok 1: Podstatou tohoto účesu je vytvoření hmoty u konečků a objemu u kořínků. Proto nanes na celou délku vlasů pěnové tužidlo a pročeš, aby aplikace byla rovnoměrná.
Krok 2: Vlasy vyfoukej fénem pomocí kartáče z přírodních štětin. Vlasy budou krásně hladké. V předklonu je takto pročesávej, dokud nebudou suché, pak pomocí hřebenu vytvoř uprostřed pěšinku.
Krok 3: Objem a nádech u kořínků získáš, když použiješ nahřívací natáčky. Jednoduše na ně vlasy po celé hlavě natoč, vždy směrem od obličeje, a nechej vychladnout.
Krok 4: Vychladlé natáčky sejmi a vlasy pročeš kartáčem z přírodních štětin.
Krok 5: Pro ještě větší objem a pevnější tvar na temeni vlasy v této části jednoduše natupíruj, uhlaď a nakonec účes zafixujte lakem na vlasy.

 135 hlasů
Vaše hodnocení