Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jaké účesy se budou nosit tento podzim a zimu? Zapátrali jsme v trendech předních českých salónů a značek a přinášíme ti výběr toho nejlepšího. Tentokráte z krátkých vlasů. Inspiruj se.

Trendy účesy podzimu: to nej pro KRÁTKÉ vlasy

aktualizováno 13.10.2011, 00:00 | 13.10.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Jaké účesy se budou nosit tento podzim a zimu? Zapátrali jsme v trendech předních českých salónů a značek a přinášíme ti výběr toho nejlepšího. Tentokráte z krátkých vlasů. Inspiruj se.

Krátké účesy jsou šmrncovní a šik a dokáží výborně zdůraznit rysy tváře. Jsou pohodlné, praktické, přesto dokážou působit neuvěřitelně žensky. Letos trendy odhalí výrazné osobnosti, které se nebojí ani odvážné extravagance.

 

Klíčové módní vlasové trendy jsou prezentovány moderním a strhujícím způsobem. Vystihují podstatu sezóny – popisují současného ducha, vytvářejí kulturní snímek a vyprávějí příběhy jednotlivých stylů.

 

Ani v Čechách nezůstávají přední kadeřníci pozadu a zachycují výběr toho nejlepšího, co je k vidění na světových přehlídkových molech.


Pohled do budoucnosti

 

Trendy účesy Schwarzkopf podzim/zima 2011/2012 - 5
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Trendy účesy kadeřnictví TONI & GUY podzim/zima 2011/2012 - 8
(Foto: Oficiální zdroj)


Velmi decentní styl Future Classics je zaměřený na sebejisté ženy, které se orientují ve světě módy. Jsou pro něj charakteristické jednoduché linie a ostré siluety, které díky svým avantgardním tvarům a špičkovým strukturám posouvají hranice stylu. Účes plný odvážné energie a futuristických představ bude slušet zejména křehkým drobnějším dívkám.

 

Trendy účesy kadeřnictví TONI & GUY podzim/zima 2011/2012 - 7
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Trendy účesy Schwarzkopf podzim/zima 2011/2012 - 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Klučičí styl

 

Trendy účesy Schwarzkopf podzim/zima 2011/2012 - 6
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Trendy účesy kadeřnictví TONI & GUY podzim/zima 2011/2012 - 5
(Foto: Oficiální zdroj)


Zpochybni konvenční pohled na ženskost! Moderní pánský styl je určen vyrovnaným a sebevědomým dívkám, které jsou si jisté svým stylem. Vlasy jsou nekonvenční, krátké, vyholené, strukturované a spojené s vlnou punku, nepochybně odráží rebelský postoj.

 

Trendy účesy Schwarzkopf podzim/zima 2011/2012 - 8
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Trendy účesy Schwarzkopf podzim/zima 2011/2012 - 7
(Foto: Oficiální zdroj)


Rockabilly baby

 

Trendy účesy kadeřnictví Bomton podzim/zima 2011/2012 - 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Módním trendem je odrostlá ofina, evokující konec 60. let, spojený s hippies. Velmi ženský účes ve stylu rockabilly ukazuje podstřižený bobovitý střih s pevně danou zadní linií. Důraz se klade na přirozenost a vlasy v pohybu. Okatý střih už nepotřebuje odvážný odstín, slušet mu bude třeba tmavý zlatoměděný odstínu.

 

Trendy účesy kadeřnictví TONI & GUY podzim/zima 2011/2012 - 4
(Foto: Oficiální zdroj)


Moderní mikádo

 

Trendy účesy Schwarzkopf podzim/zima 2011/2012 - 10
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Trendy účesy kadeřnictví TONI & GUY podzim/zima 2011/2012 - 6
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Mikádo se poprvé objevilo během první světové války. A byl to právě tento účes, který zcela revolučně proměnil způsob, jakým si ženy své vlasy tehdy upravovaly. S kratšími vlasy se ženy staly odvážnější a sebevědomější. Moderní mikádo je zespodu jemně vrstvené, na rozdíl od rovného střihu jednotné délky, který se nosil v letech dvacátých. Tyto jemné vrstvy nechávají vlasům jejich přirozenou volnost a pohyb, a vytváří žensky jemný účes, který se hodí k mnoha různým tvarům obličeje.

 

Jak vlasy upravit:


Krok 1: Vlasy prosušte ručníkem a naneste pěnové tužidlo. Vlasy pročeš, docílíš tak rovnoměrné aplikace.
Krok 2: Vlasy vysuš fénem s úzkou hubicí. Proud vzduchu směřuj po růstu vlasů shora dolů, docílíš tím vysokého lesku vlasů.
Krok 3: Pomocí plochého kartáče jednoduše vlasy přečeš z jedné strany hlavy na druhou. Vlasy se přirozeně podtočí. Potřebuješ-li získat větší objem a pružnost účesu, začni s foukáním u kořínků a foukej vlasy směrem vzhůru od hlavy.
Krok 4: Hotový účes zafixujte lakem na vlasy.

 

Trendy účesy Nivea podzim/zima 2011/2012 - 7
(Foto: Oficiální zdroj)


90. léta

 

Trendy účesy Nivea podzim/zima 2011/2012 - 6
(Foto: Oficiální zdroj)

 

V devadesátých letech si ženy si pro svůj zevnějšek oblíbily úsporný styl s výraznými obrysy, a to jak v oblečení, tak v úpravě svých vlasů. Ve světě módy se vše podřizovalo heslu „unisex“. Účes je jednoduchý, s lehkým nádechem mužnosti a výrazným leskem. Hlavním rysem jsou jednoduché upravené linie, které nechávají vyniknout rysům obličeje.

 

Jak vlasy upravit


Krok 1: Vrchní část vlasů na temeni připni sponkou, aby nepřekážela, tu pravíš později.
Krok 2: Na ještě vlhké vlasy naneste po celé délce pěnové tužidlo a pročeš. Vlasy stáhni dozadu do jednoduchého ohonu a sepni gumičkou, pak konce ohonu zatoč do úhledného uzlu.
Krok 3: Vezmi vrchní část vlasů, všechny je sčeš k jedné straně a zatoč směrem dozadu, kde pramen připni k hotovému uzlu.
Krok 4: Konečný účes ještě uhlaďte pomocí gelu Gloss, tak docílíš dokonale hladkého a lesklého vzhledu.336 hlasů
Vaše hodnocení