Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Na ples, do tanečních, k štědrovečerní večeři nebo jen tak do školy či na party. Rybí cop vypadá nádherně, a přitom není nijak složitý.

TUTORIAL: Elegantní rybí cop

Žena - 5
zdroj: Oficiální zdroj Žena - 5
aktualizováno 18.12.2012, 00:00 | 18.12.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Na ples, do tanečních, k štědrovečerní večeři nebo jen tak do školy či na party. Rybí cop vypadá nádherně, a přitom není nijak složitý.

Pokud máš dlouhé vlasy, zkus si na nich vykouzlit rybí cop. Vypadá možná pracně, ale zvládneš ho snadno. Nejprve si ho zkus procvičit na někom jiném, ať na vlasy dobře vidíš a nacvičíš si správné pohyby rukou. Až si je trochu zažiješ, půjde ti to na tobě samé mnohem snáz.

 

Správný postup zjistíš v následujícím videonávodu.

 

 

Jak nejlépe na rybí cop?

 

Ideální je, když máš vlasy stejně dlouhé a husté. Sestříhané vlasy totiž mohou z copu nehezky trčet. Řešení? Zkus své vlasy prodloužit clip-in prameny, nebo je uhlaď tvarovacím olejem nebo gelem. Anebo rozježení copu ber jako záměr – volný, rozčepýřený cop také vypadá hezky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

MISTA startuje svůj video-fashion seriál: Dnes tě naučí francouzské copánky
Drdol z copu. FOTONÁVOD
TUTORIAL: Top účes celebrit: vysoký drdol

Doma.cz: Zapleťte si sexy cop jako Tymošenková! 3 nejlepší trendy

 

Utažená varianta

 

Prameny hodně utahuj a vždy k nim přibírej konečky nejkratších pramenů, aby nikde nic netrčelo. Dopomož si pírky a gelem na vlasy. Výsledek bude elegantní a slavnostní.

 

Rybí cop
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Volná varianta

 

Vlasy začni splétat až od úrovně brady. Tím vyvoláš dojem, že máš vlasy rozpuštěné, ale vzadu se bude skrývat nádherné překvapení. Je to vhodná varianta i pro dívky, které mají sestříhané vlasy – krátké pramínky jednoduše sčešeš kolem obličeje a necháš je volně splývat.11 hlasů
Vaše hodnocení