Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Také utrácíte mnoho peněz za hadříky – trička, košile, džíny? Většinou si kupujeme oblečení ve slevě, abychom měly více všeho, potom ale stojíme před skříní a nevíme, co na sebe. A tak jdeme opět nakupovat.

Utrácíš za módu zbytečně? Nakupuj chytře

Nákupy oblečení
zdroj: Thinkstockphotos Nákupy oblečení
aktualizováno 26.07.2013, 00:00 | 26.07.2013, 00:00 | / Krasna.cz/Simoncelli

Také utrácíte mnoho peněz za hadříky – trička, košile, džíny? Většinou si kupujeme oblečení ve slevě, abychom měly více všeho, potom ale stojíme před skříní a nevíme, co na sebe. A tak jdeme opět nakupovat.

Jsem jedna z těch, které rády nakupují a utrácejí těžce vydělané peníze. Vždy, když zavítám do obchodů s hadříky, chtěla bych hned všechno. Znáte ten pocit štěstí, když držíte ty tašky plné nových kousků a už se těšíte, až se v nich někomu ukážete?

 

Nakupování mě dělá šťastnou. Když ale přijdu domů a otevřu skříň, sype se na mě hromada nenošených věcí, šuplíky nejdou dovřít a ramínka se prohýbají a praskají těžkou váhou.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nudí tě móda v obchodech? Navrhni lepší!
Obohať svůj šatník a buď originální!
Toužíš poznat nové věci? A už jsi SWAPovala?

 

Řekla jsem si STOP. Stejně nosím stále dokola pár oblíbených triček, kalhot a košil, a tak jsem se rozhodla většinu věcí prodat. A to je můj tip pro vás. Pozvěte kamarádky na výprodej u vás v pokojíčku, prodávejte na svém facebookovém profilu, blogu, nebo na specializovaných bazarech s oblečením.

 

 

Při třídění jsem si navíc všimla, že většina halenek se páře, z kalhot koukají nitky a mnoho věcí má ještě cedulky. Proč tak utrácíme za levné kousky, které ve skutečnosti nic nevydrží? Není lepší přejít tyhle kšunty v obchodech obloukem, když si pak můžeme koupit jedno drahé tričko, džíny značky Replay, nebo dokonce kabelku Burberry?

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Nemáš co na sebe? Vyměň si oblečení s kamarádkou
Velký úklid tvé skříně
Na co pozor při nakupování z asijských e-shopů

 

Nedávno jsem doma pořádala outletový prodej. Nafotila jsem pár kousků a jako motivaci je vystavila na svém blogu, pozvala pár kamarádek a milovnic módy a prodala věci, které mi jen zabíraly místo ve skříni a některé jsem přitom nikdy neměla na sobě.
Musím se přiznat, že z mého outletového prodeje jsem si dnes koupila holinky Burberry. A to jsem spoustu kousků prodávala třeba jen za 20 korun! Jedny krásné holinky, které by šly naplnit desítkami triček, kalhot, sak a bot...


Co bych vám tedy chtěla poradit? Abyste neutrácely za kvantitu, ale kvalitu.

 

Článek pro tebe napsala blogerka Simoncelli z blogu simoncelli-fashion.blogspot.com.3 hlasů
Vaše hodnocení