Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Mezinárodní kadeřnická soutěž o nejlepší proměnu letošního roku se blíží k samotnému vrcholu. Již v sobotu 5. října se v rámci velkolepého galavečera dozvíme vítěze AICHI 2013.

Vlasová show roku se blíží

AICHI 2013: Galavečer - 20
zdroj: oficiální zdroj AICHI 2013: Galavečer - 20
aktualizováno 30.09.2013, 12:47 | 30.09.2013, 12:40 | Krásná.cz

Mezinárodní kadeřnická soutěž o nejlepší proměnu letošního roku se blíží k samotnému vrcholu. Již v sobotu 5. října se v rámci velkolepého galavečera dozvíme vítěze AICHI 2013.

Finále, které si každý správný nadšenec pro styl a krásné vlasy nesmí nechat ujít, slibuje skvostný program.

 

Art Image Change International pojedenácté vyhlásí nejlepší experty na změnu image, kadeřníky z celé České republiky a ze Slovenska, kteří se přes několik kol dostali až do velkého finále. O první místo letošního ročníku AICHI se utká 13 kadeřníků, které čeká ve finále opravdu hodně. Ovšem nejenom je, ale i diváky v Incheba Areně, kde se finálový večer odehraje.

 

Vlasové trendy ožijí

 

V rámci večera, který se celý ponese v duchu komiksu, se můžete těšit na skvělé vlasové show v podání Art Teamu Bomtonu v čele s Romanou Kadlec, Ninou Krajčo, Honzou Balcaříkem, Janou Kabourkovou, Petrem Vacátkem a Martinou Mikloškovou. Ti představí kolekci Bomton studií na sezonu 2013/2014 The Essence, kterou znáte z velkoplošných fotografií zdobících vybraná studia a z reklamních vizuálů v prestižních módních magazínech. Vlasová kolekce na pódiu ožije a vy se budete moci pokochat aktuálními trendy ve zcela novém světle.

 

Fotogalerie

1 / 6 Otevřít fotogalerii

 

Avantgarda předčí i ty nejdivočejší sny

 

The Essence nebude jedinou vlasovou show galavečera. Avant Garde Specialist Jana Kabourková několik měsíců pracuje se svými kolegy na jedinečné podívané, která vás zcela uchvátí. Uvidíte další z mistrovských děl a skutečná kouzla s kadeřemi, o kterých jste si až doposud netroufali ani snít.

 

Exkluzivní hosté z celého světa

 

Galavečer AICHI se netočí jen kolem vlasů, těšit se můžete na mnohem více doslova ze všech koutů světa. Přímo ze Spojených států kvůli finále AICHI 2013 přiletí skvělá Celeste Buckingham, která sklízí úspěchy takřka na každém kroku. Mladičká zpěvačka momentálně připravuje další z duetů, tentokráte s vyhlášeným raperem a velmi vyhledávaným producentem Pitbullem. Zatímco v Evropě boduje s novými skladbami, za velkou louží začíná rezonovat její největší dosavadní hit „Run Run Run“, který se na serveru Youtube blíží k 13 milionům zhlédnutí. Celestino vystoupení na pražském galavečeru slibuje energií nabitý zážitek.

 

AICHI 2013: Galavečer - 13
(Foto: oficiální zdroj)

 

Dechberoucí akrobatický balet na tyči

 

Finále kadeřnické soutěže nabídne i skutečnou lahůdku z tanečního umění. Z Londýna na AICHI dorazí se svou dechberoucí show krásná Elena Gibson, mistryně světa v pole dance a skutečná legenda, kterou kopírují tanečnice po celém světě. Elena změnila tanec u tyče a zbořila veškeré mýty, které kolem něj po léta panovaly.

 

AICHI 2013: Galavečer - 16
(Foto: oficiální zdroj)

 

Primabalerína, členka kanadského Národního baletu a Státní opery v Mnichově, spojila obdivované umění baletek s akrobacií na tyči, vymyslela zcela nový styl a stala se celosvětovou taneční ikonou. Mistryně světa v pole dance, která tančila pro Eltona Johna, Michaila Gorbačova i pro světové módní značky Christian Dior či Agent Provocateur, přijede poprvé do Prahy, aby tančila na velkolepém finále mezinárodní soutěže AICHI 2013. V jejím podání se můžete těšit na dechberoucí taneční vystoupení inspirované klasickým baletem Labutí jezero a hollywoodským trhákem s oscarovou Natalie Portman Černá labuť. Obdivuhodné akrobatické kousky spojené s vážnou hudbou a tradičními pohyby ve vás zanechají opravdu hluboký dojem.

 

AICHI 2013: Galavečer - 18
(Foto: oficiální zdroj)

 

Vítězná vlasová show

 

Kadeřnice Lenka Šourková, která vyhrála loňské finále AICHI, si připravila vlastní show. Vlasová stylistka drží program svého vystoupení pod pokličkou, ale pilně na své prezentaci v rámci galavečera pracuje několik měsíců. Prozradit můžeme jen to, že Lenčina show nese název Identita.

 

Mrkni, jaké proměny jsou v soutěži pro tento rok.

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 

I ty můžeš sozhodnout. Zapoj se do diváckého hlasování ZDE. Ale pozor, končí již 5.10.

 

Hvězdná porota

 

Na galavečeru nebudou chybět soutěžící kadeřníci a také porota, který rozhoduje o vítězi 11. ročníku AICHI. O letošní vítězi rozhoduje odborná i mediální porota, kde nechybějí ani hvězdná jména jako Daniela Peštová, Olga Menzelová a přední kadeřníci Nina Krajčo, Jan Balcařík, Romana Kadlec a Robert Starý.


Finále AICHI 2013
sobota 5. října 2013 od 20 hod., Incheba Aréna4 hlasů
Vaše hodnocení