Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dovolená u moře, koupačky v bazénu nebo na koupališti. To všechno patří k létu a prázdninám. Jenže problém nastává ve chvíli, kdy hledáme plavky z loňska. Možná také patříš mezi holky, které si na konci léta slibují, že si už konečně pořídí nové p...

Výběr PLAVEK na poslední chvíli! Víme, které zúží postavu, nebo opticky zvětší poprsí

Postava
zdroj: Thinkstockphotos Postava
aktualizováno 04.07.2017, 17:02 | 03.07.2017, 15:32 | DyA

Dovolená u moře, koupačky v bazénu nebo na koupališti. To všechno patří k létu a prázdninám. Jenže problém nastává ve chvíli, kdy hledáme plavky z loňska. Možná také patříš mezi holky, které si na konci léta slibují, že si už konečně pořídí nové plavky, ale nakonec na to zapomenou, a další rok opět vytáhnou ty staré a nepadnoucí plavečky.

Odhodlej se už teď, a vyraz do nákupních center, kde právě probletní výprodeje. Orientuj se podle našeho průvodce a určitě najdeš ty nejkrásnější plavky na světě.


Jak si vybrat správné plavky?
Také jsi v časopisech narazila na modelky, které na sobě mají maličkaté bikiny a vypadají božsky? Možná jsi si umanula, že přesně takový typ plavek si pořídíš také, ale na tohle si dej velký pozor! Každá žena je jiná a bohužel mnoho z nás trápí problematické partie. Při výběru plavek je podstatné, aby sis uvědomila svůj typ postavy. Ke každé postavě se hodí jiné plavky, které mají za úkol skrýt nedokonalosti a naopak ukázat přednosti. Teprve následně přichází na řadu výběr vzorů a barvy.

 

Jaké plavky sluší jaké postavě, se můžeš podívat v následující galerii. Vybírali jsme u značek Litex, Tezenis, Timo, Lindex a Cellbes.

 

Fotogalerie

1 / 17 Otevřít fotogalerii


Typ postavy jablko
Trápí tě větší bříško a neviditelný pas? Pak zřejmě disponuješ postavou jablka. Ničeho se nemusíš bát, protože zakrýt bříško je naprostá hračka. Stačí, když při výběru upřednostníš tankiny plavky, které tvou problematickou partii chytře skryjí. Postava typu jablko má velkou výhodu v tom, že většinou její nositelky mají štíhlé nohy. Zkus si pořídit jednodílné plavky bez vzorů, které mohou mít i mírně vykrojené kalhoty. Uvidíš, že budeš vypadat dokonale.


Typ postavy trojúhelník
Úzká ramena, štíhlý pas a širší boky a nohy. To jsou hlavní atributy trojúhelníkové postavy. V každém případě zkus největší pozornost upoutat na svůj štíhlý hrudník. Můžeš si pořídit výrazný vršek, který každého na první pohled upoutá. U výběru kalhotek si dej pozor, aby nebyly příliš nízké. V žádném případě si nepořizuj spodní díl na tkaničky, které tě zbytečně opticky rozšiřují.


Typ postavy přesýpací hodiny
Máš široká ramena i boky, ale zároveň vosí pas? Pak ti gratulujeme! Jedná se o naprosto ideální typ postavy, kterému sluší prakticky cokoliv. Při výběru se můžeš řídit posledními trendy. Moc ti budou slušet i trojúhelníčkové plavky, nebo vršek bez ramínek. Nedrž se při zemi a zkus plavky s odvážnými vzory, protože na tobě budou vypadat božsky.

 


Typ postavy obrácený trojúhelník
Výběr plavek s tímto typem postavy není jednoduchý. Jelikož máš široká ramena i hrudník, je důležité, aby ses zaměřila na štíhlejší spodní část těla. Zvol pestrobarevný spodní díl, které odvede pozornost od plnějšího hrudníku. Můžeš si vyzkoušet různé druhy kalhotek a sama uvidíš, které tvému tělu lichotí nejvíce. Co se vrchní části týká, drž se neutrálních tónů, které nebudou "křičet".

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pozor na letní tropy! Zde jsou rady, jak je přežít
Jak získat tu nejlepší brigádu na léto
Chceš na léto krátký sestřih? Co takhle ostříhané vlasy prodat dál?


Chlapecký typ postavy

Mnoho sportovně založených dívek má chlapecký typ postavy. Tvým největším problémem je to, že máš velmi úzká ramena, malá prsa a žádné boky. Je důležité, abys podpořila svou ženskost, a to třeba tím, že si pořídíš plavky s květinovým vzorem. Slušet ti budou i bokové kalhotky na šňůrky.

 

Vybíráme trendy plavky u značek adidas, Cellbes, F&F, Takko, adidas Stella McCartney, Roxy a ve Fashion areně Praha.

 

Fotogalerie

1 / 25 Otevřít fotogalerii

 

V kostce: Jak vybrat zeštíhlující plavky?
- Vsaď na černou barvu, která má opravdu úžasnou moc. 
- Na své problematické partie zbytečně neupozorňuj pestrobarevnými vzory.
- Při výběru si dej pozor na to, aby ti plavky nebyly malé.
- Neboj se jednodílných plavek typu monokiny. 
- Pokud tě trápí větší bříško, vsaď na tankiny.
- V případě, že máš malá prsa, zkus si vyzkoušet push up plavky. V opačném případě udělej ze svého většího poprsí přednost.
- Nakupuj ve specializovaných prodejnách, kde ti prodavačky ochotně poradí.
- Neboj se do plavek zainvestovat. Vydrží ti několik let.

 1 hlasů
Vaše hodnocení