Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Plastičtí chirurgové hlásí raketový nárůst umbilikoplastik. Jaké partie se při tomto zákroku vylepšují?

Vylepšit prsa, nos nebo odsát tuk je nuda, moderní ženy si nechávají operovat úplně jiné partie

Dívka před zrcadlem
zdroj: Thinkstockphotos Dívka před zrcadlem
aktualizováno 03.03.2018, 00:42 | 03.03.2018, 00:42 | / krasna.cz/tn.cz

Plastičtí chirurgové hlásí raketový nárůst umbilikoplastik. Jaké partie se při tomto zákroku vylepšují?

Každý týden jako by se objevil nový trend, který poblázní tisíce lidí po celém světě. Asi nejčastěji se módou řídí ženy, a tak novinky míří především na ně. Ženy se dobrovolně svěřují do rukou chirurgů, aby jejich tělo odpovídalo nejnovějším standardům "krásy".

 

Poslední trend v plastické medicíně je ale opravdu zvláštní. Lidé si nezvykle často nechávají upravit své pupíky. Počet umbilikoplastik, jak se zákrok odborně nazývá, raketově roste. Dříve se takové operace týkaly především žen, kterým se vytáhla kůže na břiše v těhotenství, nebo těch po velkém zhubnutí.

 

Vnitřní strany stehen
Ilustrační foto (Foto: Thinkstockphotos)

 

Dnes už ale neváhají jít pod skalpel lékařů lidé, kterým se jejich pupík prostě jen nelíbí. Někteří se chtějí zbavit vypouklého pupíku, další nejsou spokojeni s tvarem nebo velikostí.

 

Jde sice o poměrně jednoduchý zákrok, přesto lékaři doporučují pořádně si operaci rozmyslet. Pokud nemáte kvůli svému pupíku přímo deprese, nebo vás výčnělek či napnutá kůže nebolí, není podle nich důvod se nechat řezat. A doufají, že tento módní trend brzy odezní.0 hlasů
Vaše hodnocení