Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zbožňuješ přírodní kosmetiku, která neobsahuje žádné umělé látky a tvé pokožce dodá tu pravou péči. Teď si takovou kosmetiku můžeš sama vyrobit!

Vyrob si vlastní přírodní kosmetiku

Pěna do koupele
zdroj: Oficiální zdroj Pěna do koupele
aktualizováno 08.04.2011, 08:27 | 08.04.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Zbožňuješ přírodní kosmetiku, která neobsahuje žádné umělé látky a tvé pokožce dodá tu pravou péči. Teď si takovou kosmetiku můžeš sama vyrobit!

Příležitost budeš mít v neděli 17. dubna, kdy se v pražské prodejně britské kosmetiky LUSH uskuteční jedinečná akce, kterou ocení zejména všichni fandové jejich voňavých produktů.

 

Od 13:00 do 16:00 hodin budou specialisté přímo z továrny LUSH ve Velké Británii předvádět, jak se vyrábí čerstvé masky Cupcake, Catastrophe Cosmetic, pěna do koupele Duhová víla a balistika Sex bomba.

 

Balistiky
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Výrobu si budou moci vyzkoušet i všichni zájemci z řad zákazníků - což je skvělá příležitost, jak proniknout do tajů této báječné voňavé přírodní kosmetiky.

 

Chceš si domů přinést vlastnoručně vytvořenou kosmetiku? Tak nezapomeň dorazit.

 

Přírodní kosmetika
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Více o přírodní kosmetice Lush, která je vyráběna ručně a netestuje se na zvířatech, zjistíš na www.lushcz.cz.

 

Lush ale není jediná přírodní kosmetika, kterou na našem trhu seženeš.

 

Co vlastně znamená označení přírodní? Je to podobné jako označení "BIO" u potravin - firma musí prokázat, že splňuje dané požadavky, pak se může chlubit certifikací. Jaké jsou požadavky kvality? Přírodní produkty nesmí obsahovat ropné produkty, syntetické konzervační a vonné látky ani syntetická barviva. Suroviny se nesmějí získávat z mrtvých zvířat a výrobky ani složky nesmějí být na zvířatech testovány. Rostlinné suroviny navíc většinou pocházejí z ekologického zemědělství.

 

U nás přírodních značek najdeš celou řadu. Určitě znáš značku Salus, jejíž výrobky obsahují rostlinné oleje lisované výhradně za studena a stoprocentní esenciální oleje. Značka lavera zas nabízí kompletní sortiment přírodní kosmetiky v BIO kvalitě zahrnující péči o obličej, tělo, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť. BIO-bylinné gely značky Divoká kosmetika jsou zase připravovány pouze z živých rostlin a plodů, rostoucích ve volné přírodě, v přirozených lokalitách jejich výskytu. Je totiž vědecky dokázáno, že rostliny rostoucí ve volné přírodě si zachovávají o 70% vyšší obsah účinných látek, než rostliny pěstované monokulturně v umělém prostředí.

 

Chceš o přírodní kosmetice vědět víc? Jaká má negativa, jaká pozitiva a proč by mohla vyhovovat právě tobě? Brzy se dočkáš podrobného článku!5 hlasů
Vaše hodnocení