Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

S maskami na pleť se doslova roztrhl pytel. V obchodech seženeš plátýnkové, detoxikační, ale i slupovací masky, které slaví velký úspěch. Vytvoř si černou slupovací masku i ty, a to za minimum peněz a námahy. Uvidíš, že je to velmi snadné.

Levné DIY: Vytvoř si SLUPOVACÍ PLEŤOVOU MASKU proti černým tečkám!

Slupovací maska
zdroj: Thinkstockphotos Slupovací maska
aktualizováno 14.02.2018, 16:31 | 14.02.2018, 16:31 | Krásná.cz

S maskami na pleť se doslova roztrhl pytel. V obchodech seženeš plátýnkové, detoxikační, ale i slupovací masky, které slaví velký úspěch. Vytvoř si černou slupovací masku i ty, a to za minimum peněz a námahy. Uvidíš, že je to velmi snadné.

V první řadě je důležité zmínit, že od žádné pleťové masky nemůžeš čekat hotové zázraky. Maska ti sice může pomoci v boji proti černým tečkám nebo akné, ale zároveň je skoro nemožné, abys po jednom použití měla pleť jako miminko.

 

Určitě nebude od věci, když budeš masku používat pravidelně, a za nějaký čas určitě sama poznáš viditelný rozdíl. Černá slupovací maska by ti měla pomoci právě s černými tečkami, které se vyskytují v oblasti nosu, tváří a brady.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zkroť mastnou pleť! Nejlepší domácí pleťové masky
Udělej si pořádek v kosmetice! DIY: Jednoduchý organizér na tvé šminky
DIY: Skvělá krémová tvářenka

 

Co budeš potřebovat:
Živočišné uhlí
Papírové kapesníčky
Vaječný bílek


Jak na to:

V první řadě si rozdrť tři tabletky živočišného uhlí. Buď velmi precizní a uhlí rozdrť tak, aby vznikl jemný černý prášek. Následně si vezmi polovinu z vaječného bílku, který vidličkou rozšlehej, a následně do něj přisyp černý prášek. Opět vše důkladně promíchej. Teď máš hotový základ masky, ale rozhodně ještě nejsi u cíle.

 

Černá maska
(Foto: Pinterest)


Ke slovu se dostávají papírové kapesníčky, které rozděl dle vrstev. Následně nanes první vrstvu masky na obličej, polož na ni jednu vrstvu papírového kapesníčku, kterou potři ještě jednou vrstvou masky. Možná to zní složitě, ale nic na tom není. Kapesníček samozřejmě přizpůsob svému obličeji.


Masku nechej na obličeji nejméně dvacet minut. Sama ale poznáš, kdy je zaschlá a vhodná ke sloupnutí. Na kapesníčku bys měla vidět póry, které ti maska pomohla „vytáhnout“ z pleti. Nezapomeň si pleť dočistit oblíbeným produktem, aby ti na ní nezbyl žádný kousek černé masky. Vyčištěnou pleť můžeš ještě potřít hydratačním krémem.0 hlasů
Vaše hodnocení