Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Mnoho dívek si myslí, že krémy proti vráskám jsou doménou žen ve středním věku. Opak je pravdou! V tomto případě existuje jednoduchá rovnice. Čím dříve začneš s prevencí vrásek, tím později tě začnou trápit.

Začni bojovat s vráskami včas! 5 přírodních pomocníků, které najdeš ve své lednici

Vrásky
zdroj: Thinkstockphotos Vrásky
aktualizováno 22.09.2016, 16:10 | 22.09.2016, 16:10 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Mnoho dívek si myslí, že krémy proti vráskám jsou doménou žen ve středním věku. Opak je pravdou! V tomto případě existuje jednoduchá rovnice. Čím dříve začneš s prevencí vrásek, tím později tě začnou trápit.

Krém s poznámkou 40+ nechej skutečně mamce, ale už po dvacítce můžeš začít používat přírodní pomocníky, které si se stopami času hravě poradí.

 

1. Vaječný bílek
Rozšlehaný syrový bílek aplikuj na místa, kde se tvoří nejvíce vrásek. Tedy na oblast okolo očí, úst a líce. Nech ho působit 15 minut a poté jemně opláchni teplou vodou. Je bohatý na vitaminy B a E, které účinně chrání pleť proti vráskám.

 

2. Olivový olej
Před spaním ho nanes na obličej a pak jemně setři měkkou houbičkou. Dodá pleti živiny a krásně ji zvláční. Používaly ho už ženy v antice!

 

 

3. Masáž
Základní masáž zvládneš i doma. Oblíbené pleťové mléko jemnými krouživými pohyby vmasíruj do pleti. Soustřeď se na partie, které jsou náchylné k tvorbě vrásek. Pleť také bude pružnější.

 

4. Citronová šťáva
Vezmi kolečko citronu a jemně jím potírej pleť. Díky kyselině citronové se pleť rozzáří a vrásky nebudou tak viditelné. Kromě toho je citron bohatý na vitamin C, který pokožku omlazuje.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Kdy začít řešit vrásky?
První vrásky v patnácti? Triky, jak se jich zbavit a předejít dalším
První vrásky? Vyzmízíkuj je

 

5. Ovoce a zelenina
Své pleti dopřej péči i zevnitř. Ovoce a zelenina obsahují množství antioxidantů, které bojují proti stárnutí, a také vitaminy, které dodávají tělu a pleti potřebné živiny.0 hlasů
Vaše hodnocení