Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ještě před rokem se všechno točilo okolo konturování. Kosmetické značky se předháněly ve vývoji lepších bronzerů a konturovacích paletek, abychom my – kosmetické maniačky, docílily efektu štíhlejšího obličeje. V současnosti ale přichází nový trend...

Zapomeň na conturing, je tu STROBING!

Highlighter
zdroj: Thinkstockphotos Highlighter
aktualizováno 02.06.2017, 00:06 | 02.06.2017, 00:06 | DyA

Ještě před rokem se všechno točilo okolo konturování. Kosmetické značky se předháněly ve vývoji lepších bronzerů a konturovacích paletek, abychom my – kosmetické maniačky, docílily efektu štíhlejšího obličeje. V současnosti ale přichází nový trend. Představujeme ti strobing!

Jde o nový trend, který si zamiluješ! 

 

Jaký je rozdíl mezi konturováním a strobingem?
Rozdíl je poměrně značný. Konturování si hraje se stíny a úhly, díky kterým dokáže opticky zúžit obličej. K jednoduchému konturování ti pomůže i obyčejný bronzer, jehož slabou stránkou je především to, že často neodhadneme správnou barvu. Pak to dopadá tak, že naše tváře vypadají opáleně, zatímco brada a čelo jsou bílé jako po návratu ze Sibiře. Oproti tomu strobing je založený na hře se světlem. Jeho hlavním cílem je především to, aby zvýraznil rysy obličeje a pomohl ho rozjasnit.


Jak na strobing?
Jeho nanášení je opravdu jednoduché. Stačí, když naneseš rozjasňovač do míst, na která dopadá sluneční záření. Konkrétně jde o hřbet nosu, čelní kosti, špičku brady, doprostřed obloučku horního rtu a můžeš ho použít i nad lícní kosti. S rozjasňovačem pracuj velmi pečlivě. Rozhodně nechceme, abys ve výsledku vypadala jako třpytící se disko koule. Časem sama poznáš, kolik množství je pro tvůj obličej ideální.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Kosmetika, kterou musíš vyzkoušet!
Jsou parabeny v kosmetice škodlivé?
Jak prodloužit výdrž tvé kosmetiky


Co ke strobingu použít?
Stejně jako u konturování, i v případě strobingu máme hned několik druhů produktů, které svou práci zvládnou na jedničku. Velkým hitem jsou například rozjasňující pera, se kterými zvládne strobing i naprostý začátečník.

 

Catrice rozjasňující pero
(Foto: Archiv firem)

 

Náš tip: Rozjasňující pero strobing od Catrice, 109 Kč.

 

Skvěle poslouží i tuhé rozjasňovače v pudru. Jenom si dej pozor, abys při jeho nanášení zvolila správný štětec, který nebude příliš prášit.

 

Rozjasňovač Dermacol
(Foto: Archiv firem)

 

Náš tip: Multiproduct shine ritual od Dermacol, 99 Kč.

 

V poslední době se na trhu objevují rozjasňovače v tyčince, které mají sice širší průměr, ale jejich aplikace je překvapivě velmi snadná.

 

Maybelline strobing
(Foto: Archiv firem)

 

Náš tip: Master Strobing Stick od Maybelline, od 220 Kč.0 hlasů
Vaše hodnocení