Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Snad všechny ženy touží po zářivém úsměvu hollywoodské herečky. Bohužel naše stravovací návyky přispívají k tomu, že zuby jsou zažloutlé či našedivělé. Pokud nechceš utrácet tisíce za profesionální bělení, vyzkoušej jednoduché diy triky, které tě ...

Zatoč se žlutými zuby od kávy a koly! Tři přírodní způsoby pro bělostný úsměv

úsměv
zdroj: Thinkstockphotos úsměv
aktualizováno 14.03.2018, 16:06 | 14.03.2018, 16:06 | DyA

Snad všechny ženy touží po zářivém úsměvu hollywoodské herečky. Bohužel naše stravovací návyky přispívají k tomu, že zuby jsou zažloutlé či našedivělé. Pokud nechceš utrácet tisíce za profesionální bělení, vyzkoušej jednoduché diy triky, které tě vyjdou na pár stovek. Uvidíš, že na svých zubech uvidíš rozdíl.

Máme pro tebe tři návody na přírodní bělení zubů. Dobrou zprávou je, že většinu ingrediencí máš doma, a tak se můžeš ihned pustit do bělení.


V hlavní roli KOKOSOVÝ OLEJ


O výhodách kokosového oleje toho bylo řečeno mnoho. Tento univerzální pomocník si poradí i se žlutými zuby, které dokáže proměnit v zářivé diamanty. Stačí, když klasický zubní kartáček pomažeš olejem a důkladně s ním vyčistíš ústa. Dej si pozor, abys postupovala opravdu jemně a šetrně. Tento rituál prováděj po každém klasickém čištění pastou, a to nejméně jeden měsíc.

 

Navíc můžeš kokosový olej převalovat v puse. Díky tomuto kroku se zbavíš všech bakterií a nepříjemného ústního zápachu. Tuto "proceduru" bys měla vykonávat alespoň dvacet minut denně.

 


UHLÍ není jenom na topení


Pokud chceš svým žlutým zubům pořádně zatopit, pak použij uhlí. Konkrétně máme na mysli živočišné uhlí, které se prodává v lékárnách. Ještě před samotným bělením se převlékni do starého oblečení, jinak by se mohlo stát, že bys brzy vypadala jako kominík.

 

Následně stačí rozdrtit pět tabletek živočišného uhlí spolu s pár kapkami vody. Měla by ti vzniknout kašička, kterou nanes na starý kartáček. Teď už stačí, když si zuby vyčistíš touto zázračnou pastou, a máš hotovo. Nechej černou pastu nejméně dvě minuty působit, aby se dostavil kýžený výsledek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

DIY: Neuvěříš, z čeho si můžeš vyrobit populární HOUBIČKU NA MAKE-UP!
Vyrob si ROZJASŇOVAČ ve stylu Kim Kardashian! DIY
PLEŤOVÁ MASKA pro suchou a citlivou pokožku? Vyrob si ji za pár kaček! DIY


Zázrak jménem KURKUMA


Mohlo by se zdát, že kurkuma nám rozhodně v boji se žlutými zuby nepomůže. Opak je ale pravdou. Tohle žluté koření má magickou moc, která nám pomůže s odhalenými krčky a zánětem dásní. Postup je podobný jako u živočišného uhlí.

 

Do mističky nasyp jednu lžíci sušené bio kurkumy a přidej několik kapek vody. Teď už stačí, když do pasty namočíš kartáček a začneš čistit zuby. Samotné bělení by ti mělo zabrat nejméně 5 minut. Následně si ústa vypláchni čistou vodou a dočisti zuby klasickou pastou. Pokud se ti tento způsob zalíbí, můžeš ho aplikovat i několikrát týdně.0 hlasů
Vaše hodnocení