Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Máš i ty své vlasy zplihlé, suché, lámavé nebo tě trápí lupy, vypadávání, či dokonce nepříjemné svědění? Nebo jenom cítíš, že něco není v pořádku a nevíš, čím to je?

Zplihlé, suché a lámavé vlasy? Mista ti poradí, jak na ně

Mista Fashion Blog: Diagnostika vlasů - 12
zdroj: oficiální zdroj Mista Fashion Blog: Diagnostika vlasů - 12
aktualizováno 10.01.2013, 00:00 | 10.01.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Máš i ty své vlasy zplihlé, suché, lámavé nebo tě trápí lupy, vypadávání, či dokonce nepříjemné svědění? Nebo jenom cítíš, že něco není v pořádku a nevíš, čím to je?

Mista má pro tebe skvělý tip, co s tím. Také se dovíš o svých vlasech věci, které jsi o nich možná ani netušila. Na to, aby byly vlasy krásné a zdravé, je potřeba používat vhodné přípravky. Jak si je ale vybrat a neutrácet peníze za nevhodné produkty? O tom je další díl MISTA FASHION BLOGu.

 

Mista Fashion Blog: Diagnostika vlasů - 11
(Foto: oficiální zdroj)

 

Mista pro tebe objevila diagnostiku vlasů, která je úplně zdarma a může si ji nechat udělat skutečně každý. Jde o malou kameru, kterou ti kadeřník detailně prohlídne tvůj vlas i vlasovou pokožku. A to bys koukala, co vše se ve tvých vlasech dá objevit.

 

Mista Fashion Blog: Diagnostika vlasů - 10
(Foto: oficiální zdroj)

 

Věděla jsi například, že když máš mastné lupy, ale používáš šampon na suché lupy, může se tvůj problém ještě zhoršit? Anebo patříš mezi ty, které mají mastné vlasy, a proto se bojíš používat vyživující masky a konečky máš neustále vysušený? Tohle vše ti zjistí kadeřník pomocí speciální kamerky. Díky tomu rozpozná skutečné problémy tvých vlasů a vlasové pokožky a dokáže ti na míru poradit, jakou péči skutečně potřebuješ.

 

Mista Fashion Blog: Diagnostika vlasů - 9
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista exkluzivně: Naučí tě své oblíbené denní líčení
Mista radí: Jak na vlny pomocí žehličky
MISTA ti pomůže vykouzlit objem ve vlasech

 

Abychom nemluvili jen teoreticky, rozhodla se sama Mista tuhle analýzu vyzkoušet. Svěřila do rukou kadeřnice v salonu Petra Měchurová. Podívej se na video, jak to přesně probíhá.

 

 

Po diagnostice ti kadeřnice řekne, jaký máš typ vlasu a vlasové pokožky a přesně ti poví, co způsobuje tvůj problém. Navrhne ti, jak a čím si vlasy správně ošetřit a jak pečovat o tvůj typ vlasů. Pak je už na tobě, zda se budeš těmito radami řídit a dodržovat je. Krásné a zdravé vlasy za to ale rozhodně stojí, ne?

 

Mista Fashion Blog: Diagnostika vlasů - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Když jsi nemocná, jdeš k doktorovi, když tě bolí zuby, tak hned vyrazíš k zubaři. Tak proč si nezajít na prohlídku, když máš problém se svými vlasy? A navíc, když za to neutratíš ani korunu?

 

Mista Fashion Blog: Diagnostika vlasů - 6
(Foto: oficiální zdroj)


Víš, že na MISTA FASHION BLOGu najdeš archiv všech dílů video seriálu a taky denně aktualizované články s různými kosmetickými a vlasovými vychytávkami, které zajímají každou holku?

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mastné vlasy - zamaskuj je za pět minut
Nejčastější problémy s vlasy: Máme řešení!
Zatoč s lupy a okouzli oslnivou hřívou

Doma.cz: 8 chyb, kterými si ničíme vlasy

 

Díky tomuto Fashion Blogu, mají holky možnost napsat přímo Mistě na facebook témata, která je trápí, a Mista je pro ně z filmuje, nebo o nich napíše.

 

Mista Fashion Blog: Diagnostika vlasů - 14
(Foto: oficiální zdroj)

 

V nejbližších dílech se dozvíš třeba to, co dělat, když se ráno vzbudíš a potřebuješ vypadat dobře a nestihneš si umýt vlasy, jak se MISTA připravuje na svou SHOW ME Tour, anebo jak probíhá focení foto editoriálu pro módní časopis.15 hlasů
Vaše hodnocení