Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Možná tě trápí suchá pokožka, možná ji chceš pouze zvláčnit. Poradím ti tělové mléko, po kterém budeš navíc i úžasně vonět. Ano, tohle dokáže tělové mléko značky Nivea – Angel star!

Hledáš tělové mléko přesně pro tebe?

Tělové mléko Nivea
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Tělové mléko Nivea
aktualizováno 13.05.2011, 05:40 | 13.05.2011, 00:00 | Nikola Krupičková/Krasna.cz

Možná tě trápí suchá pokožka, možná ji chceš pouze zvláčnit. Poradím ti tělové mléko, po kterém budeš navíc i úžasně vonět. Ano, tohle dokáže tělové mléko značky Nivea – Angel star!

Nikdy ses o svoji pokožku nijak extra nestarala tak jako já? Při pohledu na růžovou nádobu plnou voňavého (po malinách) narůžovělého mléka se o ni starat začneš, i když nechceš!

Mléko tvoji pokožku promění v jemnou nejen na dotyk, ale také na pohled. Sjednotí ji, díky pudrovým mikročástečkám – suchá místa zvláční a lesklá zmatní. Vůně malin navíc potěší i tvoje (a nejen tvoje :-) čichové smysly.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Reportáž: Jak dopadla proměna našich blogerek?
Čistící maska, co tě zbaví černých teček

Tělové mléko Nivea
Vůně malin je fakt skvělá. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)A jak bych měla mléko já zhodnotit? Pokud nejsi v používání výrobků podobného typu zběhlá, toto mléko ti bude vyhovovat. Skvěle se roztírá, voní a rychle se vstřebává. Nemusíš mít pouze suchou pokožku, abys ho mohla používat, je skvělý na pokožku smíšenou.

A výsledek?

Po více než dvoutýdenním používání jsem opravdu uviděla změnu. Moje pokožka už nebyla tak hrubá, na dotyk je opravdu jemná. Natírám se mlékem každý večer před spaním, ale vůni malin cítím ještě ráno. Když se natřu, cítím se vážně svěží a mám hned lepší náladu – ta vůně těší i moji psychickou stránku.

Takže pokud nevíš či váháš, zda si toho mléko zakoupit, jdi do toho, zklamaná nebudeš.
 11 hlasů
Vaše hodnocení