Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jednoho večera mi přišla sms od manažera slovenské zpěvačky Misty, že se mám dostavit 5 minut před 11 dopoledne před sídlo Rádia Zlín. Nešla jsem do školy a pořádně se vyspala, abych nikoho nevyděsila. Doprovázel mě můj táta, který nikde nesmí chy...

Mista: Hudba pro mě znamená všechno

Mista a blogerka Nikol
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Mista a blogerka Nikol
aktualizováno 17.02.2013, 00:20 | 17.02.2013, 00:00 | Nikol Grooving/Krasna.cz

Jednoho večera mi přišla sms od manažera slovenské zpěvačky Misty, že se mám dostavit 5 minut před 11 dopoledne před sídlo Rádia Zlín. Nešla jsem do školy a pořádně se vyspala, abych nikoho nevyděsila. Doprovázel mě můj táta, který nikde nesmí chybět :-)

Za deset jedenáct jsem přešlapovala u rádia, odkud byl mimochodem překrásný výhled na Zlín. Mista měla přijet se svým manažerem Stanem a pak se mnou jako blogerkou Krásné jít do studia a udělat rozhovor s moderátorem Rádia Zlín. Bavili se o jejím výletu do Číny, o tom, jestli má, či nemá přítele a odkud vznikla její přezdívka "slovenská Lady Gaga".

 

Mista je 26 let stará slovenská zpěvačka, která se věnuje taneční hudbě. Už od mala hrála na housle a klavír. Je spíše známá v zahraničí jako třeba v Německu či Číně než tady v Čechách. Je to rozhodně škoda, protože tahle drobná, přátelská a usměvavá blondýnka mám talent a super písničky.Tu přezdívku mimochodem vymysleli Češi - Mista říká, že si nejspíše dali dohromady její extravagantní fotky, blond vlasy a taneční hudbu, a tak vznikla Lady Gaga. Po rozhovoru Mista podepsala své CD pro Rádio Zlín a šli jsme dolů k recepci, kde se všichni vyfotili.

Během toho jsem se jí zeptala na pár otázek, které jsem si připravila. Mista je Slovenka, a tak jsem odpovědi přeložila do češtiny, abych neudělala chybu ve slovenském pravopise.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Zpěvačka Mista ostartovala své turné!
Mista tě naučí skvělé valentýnské líčení

Misto, těšila jsi se sem do rádia? A jak se ti líbí ve Zlíně?
Těšila jsem se hodně a ve Zlíně se mi taky hodně líbilo, protože jsem tu byla asi před měsícem vystupovat v jednom klubu a bylo to strašně fajn. Ale chtěla bych si město užít i přes den, abych zjistila, co je tu pěkného a zajímavého :-)

Píšeš si písničky sama, nebo ti někdo pomáhá?
Skládám si sama hudbu a s textem mi pomáhají většinou moji kamarádi z Anglie nebo Belgie, kteří mluví přímo anglicky.

Za jakých podmínek se ti nejlépe tvoří hudba?
Tak asi když je noc (smích), je klid a nikdo mi nevolá a nikdo mě neotravuje, to jsou asi tak nejlepší podmínky.

Chceš mít v budoucnu děti?
Ooo, to je těžká otázka (smích). Ještě jsem nad tím vůbec nepřemýšlela, nevím... Momentálně ne, ale v daleké budoucnosti určitě.

Co všechno pro tebe znamená hudba?

Hudba pro mě znamená úplně všechno. Radost, emoce, smutek, potěšení... Úplně všechno.

Už od mala jsi se věnovala hudbě, šla jsi za svým snem. Chceš něco vzkázat čtenářkám Krásné.cz?
Tak já bych jim chtěla vzkázat, aby si šly stále za svým, protože i já zažila chvíle, kdy se mě lidé snažili shodit a srazit mi sebevědomí. Ať stále věří samy v sebe a nikdy se nenechají ponížit nikým cizím.

Mista mě naprosto okouzlila svým přístupem ke mě. Když jsem čekala až přijedou, do dveří vešla sympatická drobná blondýnka usmívající se od ucha k uchu, hned mi podala ruku a představily jsme se. Když mě její manažer představoval lidem z rádia jako blogerku TV Nova, která dělá reportáž za Zlín a tohle rádio, všichni koukali s otevřenou pusou, ale já nejvíce :-) Na závěr všeho jsme si vyměnily facebooky a objaly se. A jako třešnička na dortu - zapózovala mi se svou fenkou Base.

 

Mista s fenkou Base
Mista se svou fenkou Base. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Doufám, že taková zůstane i po tom, co se více proslaví. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že Mista je pozitivní, skromný a příjemný člověk :-) Určitě doporučuji poslechnout si některé jeji písničky.13 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •