Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Přestože jsem dlouhou dobu byla zastáncem značky Oriflame v oblasti řasenek, bude to tuším něco přes rok a půl, co jsem našla svoji oblíbenkyni u českého Dermacolu.

RECENZE: Dermacol Volume Mania řasenka

rasenka - 4
rasenka - 4
aktualizováno 21.02.2017, 00:00 | 21.02.2017, 00:00 | Krásná.cz/Pavlína Šejvlová

Přestože jsem dlouhou dobu byla zastáncem značky Oriflame v oblasti řasenek, bude to tuším něco přes rok a půl, co jsem našla svoji oblíbenkyni u českého Dermacolu.

Je jí řasenka Volume Mania, a jelikož ode mě očekáváš i nějaké recenze na kosmetické produkty, rozhodla jsem se ti něco napsat právě o ní. Musím určitě zmínit to, že Dermacol je pro mě velmi kvalitní značka, a proto mě nepřekvapilo, že i jejich produkty na řasy budou ve směs perfektní! Na první dojem působí řasenka naprosto dokonale. Růžový lesklý obal je něco pro mě a to byl vlastně i jeden z prvních důvodu, proč jsem po ní v drogerii sáhla. Ne, že bych si vybírala řasenky podle obalu, ale vypadá prostě skvěle. Když se kolikrát dívám na stojany s řasenkami, Volume Mania je mezi nimi takovou královnou krásy.

 

rasenka - 3

 

Důležitým bodem při výběru u mě hraje roli velikost kartáčku. Já jsem pro ty mohutnější, které řasy pořádně zvětší. Líbí se mi výrazně namalované řasy a to tahle řasenka umí na jedničku. Hlavním kladným bodem je tedy to, že prodlouží, zahustí a báječně natočí. Mnoho řasenek, které jsou doporučované ostatními blogerkami mi nevyhovuje, protože i když jsem si zkoušela dát snad 5 vrstev, stále jsem neměla řasy výrazné tak, jak bych si představovala. Pokud máš stejnou prioritu v líčení očí jako já, u tohoto produktu určitě nesáhneš vedle.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

6 způsobů jak zachránit vysychající řasenku
Hledáš řasenku, která ti vykouzlí neuvěřitelný objem! Mrkni na můj TEST
VELKÝ souboj řasenek. Která je ta nejlepší?

 

Dalším pozitivem u téhle řasenky je, že má opravdu dlouhotrvající efekt. Vydrží mi celý den a řasy vypadají pořád stejně. Nemám žádné čmouhy na očích, nikde neopadává a ani nevytváří hrudky. Řasy máme samozřejmě každá jiné a to, co vyhovuje mě nemusí vyhovovat tobě, ale pokud bych měla doporučit jedinou řasenku, byla by to právě tahle.

 

rasenka - 2

 

 

O mé zamilovanosti se můžeš přesvědčit i z těchto fotek, jelikož jsem doma našla staré obaly a rozhodně to nebylo pouze pětkrát, co jsem si tuto řasenku koupila. Vím, že recenze by neměla být asi pouze jen o chvále a pozitivním hodnocení. Měla bych možná napsat i něco, co mi nevyhovuje nebo mě zklamalo, ale tohle je jeden z produktů, o kterých to říci nemohu. S touto řasenkou jsem maximálně spokojená a rozhodně nehodlám měnit. Úspěšná je i u ostatních, spokojenost s výsledkem má na stránkách, kde se hodnotí řasenky, velmi dobře hodnocenou. Doporučená cena je 199,- což je takový průměr a je lepší si připlatit za kvalitu.

 

rasenka - 1

 

Na trhu je teď novinka, která vypadá téměř jako její dvojče a to je Dermacol Mega Lashes Express Volume. Ta už si v recenzích nevede tak dobře a myslím si, že podle jejího kartáčku by plně nevyhovovala ani mě. Dej mi klidně vědět do komentářů, jestli s ní máš nějaké zkušenosti a jaké jsou tvé oblíbené řasenky. Pokud by tě napadl další produkt, na který bys chtěla recenzi, můžeš mi to také napsat. Příště mám v plánu porovnání masek na vlasy.1 hlasů
Vaše hodnocení