Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jelikož tu brzy máme Vánoce, které jsou považovány za nejkrásnější čas v roce, rozhodla jsem se tématicky zaměřit i tento článek. Bude se týkat klasických vánočních maličkostí, které jsou určitě nutností nejen pro mě, ale i pro tebe!

Vánoce 2017 přicházejí! Co nesmí chybět?

vanoce
zdroj: Archiv blogerky vanoce
aktualizováno 04.12.2017, 00:00 | 04.12.2017, 00:00 | Krásná.cz/Pavlína Šejvlová

Jelikož tu brzy máme Vánoce, které jsou považovány za nejkrásnější čas v roce, rozhodla jsem se tématicky zaměřit i tento článek. Bude se týkat klasických vánočních maličkostí, které jsou určitě nutností nejen pro mě, ale i pro tebe!

Doteď jsem na vánoční atmosféru nebyla pořádně naladěná, a pokud nejsem sama, následujích pár bodů ti může navodit trochu inspirace či vánoční nálady...

 

Výzdoba domova


Prvním z nich je vánoční výzdoba, bez které bych snad nikdy nemohla mít tu pravou atmosféru Vánoc. Miluji okamžiky, kdy přijdeš po náročném dni domů a přivítají tě světýlka a svíčky s vůní vanilky nebo skořice. Tyhle chvilky jsou pro mě největším relaxem a dobijí mě pozitivní energií.

 

Nákup dárků


Samozřejmě věta, že Vánoce nejsou o dárcích, zní už jako klišé, ale všichni víme, že je to svatá pravda. Rodinnou pohodu a kruh těch nejbližších nikdy nedokáže nahradit žádný dárek, ale ke Štědrému dni už to tak nějak patří a komu neudělá radost byť i drobnost, která je darovaná od srdce a z lásky? Nejsem zastánce drahých a luxusních dárků, podle mě by měly plnit zcela jiný účel. Vždy mi udělaly největší radost dárečky, které měly nějaký hlubší a osobní význam. Takhle to má podle mě nastavené většina lidí, a když jsem dostala nový mobil, bylo to sice fajn, ale nikdy nezapomenu na tu radost, jakou jsem měla, když mi má kamarádka věnovala krásnou fotoknihu plnou vzpomínek. Tip ode mě - vsaď raději na osobnější dárky a rozhodně nic nezkazíš!

 

vanoce
(Foto: Archiv blogerky)

 

Návštěva vánočních trhů


U nás jsou vánoční trhy pravidelně každý rok a už si ani neumím představit, že bych tam nezavítala. Je to jedna z věcí, která umí vykouzlit vánoční atmosféru, a pokud nevíš, čím obdarovat své nejbližší, může to být i šance k tomu, sehnat zbylé dárečky. V neposlední řadě kdo si o Vánocích nedá rád svařák, který pořádně zahřeje.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vánoce jsou už brzy! Mé tipy na dárky
Co podniknout, aby Vánoce byly skutečně šťastné a veselé?
Vánoce jsou za dvěřmi, co komu koupíš?

 

Pečení vánočního cukroví


Tohle zrovna nepatří mezi mé oblíbené činnosti, ale bez práce nejsou koláče. Většinu cukroví u nás sice dělá maminka, ale k smrti nesnáší práci s vosími hnízdy, které já zbožňuju! Přiložit ruku k dílu musím také a uzneja sama - existuje větší pohoda, než při sledování pohádek jíst své oblíbené cukroví a mít v bříšku jak v pokojíčku?

 

Adventní kalendář


Je mi 23 let, ale ještě stále si neumím představit, že bych zahájila prosinec bez otevření adventního kalendáře. Připomíná mi to dětství, kdy jsem se nemohla dočkat, že si vezmu další čokoládu a políčko s číslem 24 pro mě vždycky bylo to nejsladší!

 

vanoce
(Foto: Archiv blogerky)

 

K Vánocům určitě patří mnoho dalších věcí a každý preferuje něco jiného. Chtěla bych ti ale předem popřát klidné svátky, aby sis je užila ve zdraví se svými blízkými a netrápila se nad zbytečnostmi.1 hlasů
Vaše hodnocení