Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Ruce jsou naše vizitka - to je všeobecně známé rčení. Ve spoustě průzkumů muži potvrdili, že když jim žena podala ruku s krásně upravenými nehty, je to pro ní veliké plus. Jak je to s dlouhými nehty?

Dlouhé nehty - kýč, nebo módní výstřelek?

aktualizováno 10.01.2012, 00:00 | 10.01.2012, 00:00 | PJ/Krasna.cz

Ruce jsou naše vizitka - to je všeobecně známé rčení. Ve spoustě průzkumů muži potvrdili, že když jim žena podala ruku s krásně upravenými nehty, je to pro ní veliké plus. Jak je to s dlouhými nehty?

Módní výstřelek?
Když jsem byla na veletrhu Interbeauty, byla tam soutěž, kde se mladí talenti předváděli, jak krásně nalakují nehty. Když jsem viděla ty obrovské drápy (tomu už se skutečně jinak říci nedá), dělalo se mi zle. Později jsem si tam právě na toto téma povídala s jednou nejmenovanou manikérkou, jejíž maminka byla špičkou svého oboru v Česku, a ta mi říkala, že v módě rozhodně nejsou dlouhé nehty, ty slouží skutečně poze pro tyto účely, ale naopak krásně upravené, krátké nehty.

Nehty z hlediska celebrit
Stále mi to nedalo spát, všude jsem potkávala holky s dlouhými, ať už umělými, nebo vlastními nehty. Začala jsem se na to zaměřovat. Kdž jsem si všimla nějaké fotografie slavné herečky, zpěvačky nebo modelky, koukala jsem se jim po nehtech. Budete se divit, ale i ta Paris Hilton, která má vlastní řadu umělých nehtů, je má krásně krátké. Zkrátka všichni, co jsou nějakým způsobem považovány za módní ikony, rozhodně dlouhé "rejčáky" nemají.

Dlouhé nehty? Ale proč ne...
Dlouhé nehty mi přijdou ještě normální u žen, jejichž věk se blíží, nebo už dokonce minul číslovku 30. Ale když vidím něco takového na mladé holce, třeba i jedenáctileté napadá mě jen jediné slovo, které rozhodně není nějak zvlášť lichotivé.

Dan (16): Je to nechutné, mě se to nelíbí. A když má ta holka rudý lak, tak to vypadá hrozně.

Honza (15): Taková holka s dlouhými nehty mi připadá strašně laciná. Já si prostě nemůžu pomoci.

Denisa (17): Já mám občas dlouhé gelové nehty, ale je to dost nepraktické. Jinak se mi to líbí.

Michaela (16): No, taková francouzská manikúra je hezká na dlouhých nehtech, ale je pravda, že se dost lámou, a pak to vypadá hrozně. Navíc jsem slyšela, že se pod nehtem mohou hromadit bakterie.


A co ty? Máš krátké, nebo dlouhé nehty? Jaké máš zkušenosti z dlouhými?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •