Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Live Nation a TV Nova připravují v pražské O2 areně živé koncerty

Baví tě TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS? Chystají se dva ŽIVÉ koncerty v pražské O2 areně

Tvoje tvář má známý hlas - show - 15
zdroj: TV Nova Tvoje tvář má známý hlas - show - 15
aktualizováno 29.03.2017, 11:03 | 29.03.2017, 11:03 | Krásná.cz

Live Nation a TV Nova připravují v pražské O2 areně živé koncerty

show Tvoje tvář má známý hlas!

Televize Nova ve spolupráci s promotérskou agenturou Live Nation vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas.


Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu.


Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně.

 

Tvoje tvář koncert
(Foto: oficiální zdroj)

 

Návštěvníci koncertu se můžou těšit například na Petra Rychlého, který se předvede jako nezapomenutelný Jan Nedvěd, Markéta Konvičková okouzlí jako pohádková Elza z Ledového království a lamač dívčích srdcí Adam Mišík se bude houpat na kouli zavěšené v O2 areně jako Miley Cyrus. Diváci uvidí na velkolepé scéně mnoho dalších proměn, které vzbudily nejen na sociálních sítích obrovské ohlasy. Oběma koncerty provede fanoušky oblíbený moderátor Ondřej Sokol.

 

 

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas stále hýbe Českou republikou, každou neděli k ní usedají miliony diváků. Nyní mají jedinečnou možnost vidět úžasné proměny i práci špičkových maskérů a kostymérů naživo a zažít tak neopakovatelnou atmosféru ve velkolepém prostředí pražské O2 areny. Buďte u toho i vy!

 

Vstupenky v síti Ticketportal v prodeji od 27. 3. 2017 9:00 hodin
ceny vstupenek: 790 -1590 Kč.



0 hlasů
Vaše hodnocení