Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Blogerka KotaKoti kdysi oslnila celý svět svou podobou s panenkou Barbie, dnes propadla plastickým operacím a stal se z ní plastikový šílenec!

Blogerka KotaKoti: Kdysi dvojnice panenky Barbie, dnes plastiková šílenkyně

Dakota Rose
zdroj: Instagram Dakota Rose
aktualizováno 03.11.2016, 01:20 | 03.11.2016, 00:28 | Krásná.cz / bk

Blogerka KotaKoti kdysi oslnila celý svět svou podobou s panenkou Barbie, dnes propadla plastickým operacím a stal se z ní plastikový šílenec!

Američanka Dakota Rose alias KotaKoti byla před čtyřmi lety v internetovém světě doslova fenoménem. Dívku, která se stylizuje do panenky Barbie, obdivovalo tisíce dívek, zejména v Číně. Její videa měla na youtube miliónové shlédnutí a fanoušci jí milovali. Dakota totiž skvěle kombinovala své Barbie rysy s asijským harajuku stylem, který v jejím podání byl okouzlující. 

 

Fotogalerie

1 / 35 Otevřít fotogalerii

 

Nyní se však zdá, že dívka se už netěší takové popularitě jako předtím. Její videa už zdaleka nemají takovou sledovanost. Možná je to tím, že KotaKoti už přestává být roztomilou Barbie a mění se v plastikami posedlou umělotinu. 

 

 

Dakota svůj pravý věk nikdy nepřiznala. Na internetu se dá však dohledat, že jí je 23 let. Na první pohled je tedy jasné, že už si prošla několika zákroky a její posedlost harakuju stylem přešla do nezdravých mezí. V obličeji totiž vůbec nevypadá jako mladá žena, spíš byste řekli, že se jedná o desetiletou dívenku. Její oční bulvy jsou čím dál větší, stejně jako rty. Nos je naopak o dost menší. Kam to půjde dál?

 

PŘEČTI SI TAKÉ: 

Seznam se s KotaKoti: panenka Barbie jako živá

TEST: Poznáš celebritu podle tetování?

Lucka a Nicole z ACOS radí, jak na kariéru.

 

 

Dakota Rose
(Foto: Instagram)

 

Možná je dobře, že KotaKoti už nemá tolik fanoušků. Mladým dívkám totiž rozhodně správný příklad nedává. A doufejme, že s plastikami brzy skončí. Mohlo by se totiž stát, že za chvíli už svou původní podobu ztratí úplně. 0 hlasů
Vaše hodnocení